Liigu edasi põhisisu juurde

Kogukonna heaks

Coop jaekaubandusketi ja Coop Panga ühine eesmärk on viia elu edasi igas Eestimaa nurgas. Meile on oluline, et elutähtsad tooted ja teenused oleksid kõigile kättesaadavad nende kodukohas.

Eestimaise pangana toome igapäevased pangateenused inimestele lähemale, et igaühel oleks hea elada just seal, kus talle meeldib. Nii saavad Coop Panga kliendid teha sularaha sisse- ja väljamakseid oma pangakontolt enam kui 300 Coopi kaupluses üle Eesti. Nüüd pole inimestel vaja enam asjatult sõita pikki vahemaid järjest harvemaks jäävate pangaautomaatide või -kontorite juurde ja sularaha saab soovi korral välja võtta või arvele kanda oma kodupoe kassas.

Kõigi teiste pangateenuste tarvis pakume klientidele digitaalseid lahendusi mobiili- ja internetipangas. Samuti on meil klienditeenindajad 15 pangakontoris 12 Eesti linnas, kuhu kohalikud alati oodatud on. Lisaks tegutseb suuremates Coopi kaupluses üle Eesti ka 17 Coop Panga pangapunkti.

Anname oma panuse Eesti inimeste rahatarkuse kasvatamisse jagades „Lihtsalt rahast“ taskuhäälingus ja ka muudes kanalites erinevas vanuses inimestele teadmisi, kuidas finantsasjades targemaid valikuid teha.

Jaga