Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Pühapäeval, 24. septembril kell 02.00–14.00 ei tööta Coop Panga internetipank ja mobiiliäpp, sest toimuvad plaanilised arendustööd. Samuti esineb sel perioodil häireid veebis maksete tegemisel ja isiku autentimisel pangalingi vahendusel. Nimetatud perioodil saab Coop Panga pangakaartidega teha makseid kõigi ostukohtade füüsilistes makseterminalides ja võtta välja sularaha kõigist pangaautomaatidest ning Coopi kaupluste kassadest. Palume ebamugavuste pärast vabandust!

Kogukonna heaks

Coop Panga ja Coop jaekaubandusketi ühine eesmärk on viia elu edasi igas Eestimaa nurgas. Meile on oluline, et igapäevaselt vajalikud tooted ja teenused oleksid kõigile kättesaadavad nende kodukohas.

Eestimaise pangana toome pangateenused inimestele lähemale, et igaühel oleks hea elada just seal, kus talle meeldib. Nii näiteks saavad Coop Panga kliendid teha sularaha sisse- ja väljamakseid oma pangakontolt enam kui 300 Coopi kaupluses üle Eesti. Seetõttu pole inimestel vaja enam asjatult sõita pikki vahemaid järjest harvemaks jäävate pangaautomaatide või -kontorite juurde ja sularaha saab soovi korral välja võtta või arvele kanda oma kodupoe kassas.

Kõigi teiste pangateenuste tarvis pakume klientidele digitaalseid lahendusi mobiili- ja internetipangas. Samuti on meil klienditeenindajad 15 pangakontoris 12 Eesti linnas, kuhu kohalikud alati oodatud on. Lisaks tegutseb suuremates Coopi kaupluses üle Eesti 12 Coop Panga pangapunkti.

Samuti anname oma panuse Eesti inimeste rahatarkuse kasvatamisse jagades „Lihtsalt rahast“ taskuhäälingus ja ka muudes kanalites erinevas vanuses inimestele teadmisi, kuidas finantsasjades targemaid valikuid teha.

Jaga