Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Enda kaitsmiseks petturite eest on oluline alati mõista, mida Sa PIN-koodiga kinnitad ja hoida oma PIN-koodid vaid enda teada. Pea meeles, et internetipanka sisenemiseks ei ole kunagi vaja sisestada PIN2-koodi, samuti ei küsi pank seda sinult telefonikõne või e-kirja teel!

Kuidas veeta meeldiv puhkus ratastel?

Maja ratastel, haagisuvila, matkaauto, karavan – milline sõiduk võiks puhkajatele sobida ja mis on nende erinevused?

„Matkaautode erinevaid tüüpe on tõesti palju ja võimalused nendega liikumiseks mitmesugused. Kõige väiksemad on nö kaubikusse ehitatud matkaautod. Kõige suuremad ja mugavamad on täisintegreeritud matkaautod, mida võib nimetada lausa ratastel hotellitoaks,“ selgitas motorhome.ee juht Aldo Dapon.

Coop Panga Liisingu juht Martin Ilves võrdleb matkaautot suvilaga. „Üks osa inimesi vajab suvekodu, kus vaikselt talumaja kallal nokitseda ja muru niita, kuid neile, kellele see ei sobi, võibki lahendus olla matkaauto.“

Kuna kaasaegsed matkaautod on hästi soojustatud ja võimsate kütteseadmetega, siis üha populaarsemaks muutub eestlaste seas ka matkaauto kasutamine talvepuhkuseks. Pered sõidavad nendega nii Lapimaale kui ka Alpidesse suusatama.

Matkaautosid on võimalik nii liisingusse võtta kui ka rentida ja saates räägitakse sellest, millal üks või teine variant end ära tasub ning jagatakse ka soovitusi sihtkohtadeks.

Kuula saadet Delfist, Soudcloudist või Spotifyst.

Jaga