Liigu edasi põhisisu juurde

Hea klient! Levimas on pankade nimel saadetavad petusõnumid, mille abil püüavad kelmid saada ligipääsu kliendi pangakontole. Kahtluse korral ära ava sõnumiga saadetud veebiaadresse. Loe lisaks.

Lihtsalt rahast: mugava ostlemise tagavad nutikad makselahendused, kus loovusel piirid puuduvad

Igapäevaselt poodides ja muudes kohtades ostude eest tasumisel võib üha enam märgata uudseid maksmisviise. Makstakse nii telefoni kui ka nutikellaga, aga ka võtmehoidjate ja sõrmustega. Seekordses saates „Lihtsalt rahast“ räägivad Coop Panga erakliendi igapäevapanganduse juht Teet Kerem ja nutiseadmete ekspert Martin Paljak, milliseid makselahendusi praegu kasutatakse ning kuhu suunas triivib kogu nutimaksete maailm.

 

Nutikate makselahenduste olemust tasub Keremi sõnul selgitada küllaltki lihtsakoelise arusaama kaudu. „Nutikas makseviis on lihtsalt öeldes mingi selline maksmiseks kasutatav lahendus, mis ei ole pangakaart,“ sõnab ta.

Saates tuleb juttu ka näiteks sellest, kuidas kasutatakse maksmiseks kohvitassi, millises riigis sooritatakse oste tindiga sulepea abil ning kui palju on stuudiokülalistel endil erinevaid nutikaid maksevahendeid.

Kuula saadet Delfist või Spotifyst!

 

Jaga