Liigu edasi põhisisu juurde

Hea klient! Levimas on pankade nimel saadetavad petusõnumid, mille abil püüavad kelmid saada ligipääsu kliendi pangakontole. Kahtluse korral ära ava sõnumiga saadetud veebiaadresse. Loe lisaks.

Mõne minutiga panga kliendiks

Detsembris käivitasime esimese Eesti pangana elektroonilise liitumise platvormi, mis võimaldab uuel kliendil vaid mõne minutiga internetis arvelduskonto avada. Panga kliendiks saamiseks ei ole enam tarvis pangakontorit külastada, piisab oma isiku tuvastamisest ID-kaardi või Mobiil-ID kaudu. Internetipanka saad hakata kasutama kohe pärast liitumist ja pangakaart saadetakse Sulle postiga koju.

Arvelduskonto avamiseks tuvasta end Coop Panga kodulehel Mobiil-ID või ID-kaardiga, vali enda jaoks sobiv arvelduspakett, täida kliendiandmete ankeet ning allkirjasta leping. Kui soovid ka pangakaarti, saadame selle Sulle nädala jooksul postiga koju. Seejärel saad koheselt ligipääsu Coop Panga internetipangale ja mobiilipangale.

Pangavahetus või uue pangaga liitumine pole eraisikute jaoks olnud kunagi varem nii lihtne ja kiire. “Coop Panga kliendiks saamine võtab aega vaid mõne minuti ning ei sõltu kellaajast ega nädalapäevast,” rääkis Coop Panga juhatuse esimees Margus Rink.

Seni on takistanud pankadel sarnast lahendust pakkuda seadusest tulenevad reeglid, mis nõudsid arvelduskonto avamisel isiku tuvastamist näost-näkku või videosilla vahendusel. Eelmise kuu lõpus kehtima hakanud seadusemuudatus leevendas pankade jaoks nõudeid eraisikute tuvastamisele: nüüdsest piisab igapäevaste pangatoimingute tegemiseks ka lihtsalt ID-kaardi või Mobiil-ID-ga tuvastamisest.

Internetis liitunud kliendid saavad teha makseid kokku kuni 15 000 euro ulatuses ühes kuus (ülekandeid internetipangas kuni 10 000 eurot ja kaardimaksetena kuni 5000 eurot). Kui soovid teha suuremas summas tehinguid, võta kaasa oma isikut tõendav dokument ja astu läbi mõnest Coop Panga 14-st kontorist. Juriidiliste isikute puhul tuleb ka edaspidi arveldusarve avamiseks ning lepingu sõlmimiseks külastada pangakontorit.

Coop Panga kaardid toimivad Coopi kauplustes (Konsum, A ja O, Maksimarket) sarnaselt Säästukaardiga, pakkudes erinevaid soodustusi ja kogudes boonuspunkte . Coop Panga arvelduspaketiga liitunud kliendid saavad pangakaardiga ilma lisatasuta võtta sularaha välja kõikide teiste pankade sularahaautomaatidest. Alates järgmise aasta kevadest plaanib Coop Pank hakata pakkuma klientidele sularaha väljamakseid ka kõigis Coopi kaupluste kassades üle Eesti.

Kuidas liituda

 

Tule Coop Panga kliendiks:

  • Ava arvelduskonto internetis või anna meile oma soovist teada üle Eesti paiknevates pangakontorites, klienditoe telefonil 660 0966 või Coop Eesti kauplustes asuvates pangapunktides.
  • Internetis avad arvelduskonto vaid mõne minutiga, tuvastades oma isiku ID-kaardi või Mobiil-ID kaudu. Pärast taotluse täitmist võid hakata kohe internetipanka kasutama ja pangakontorisse kohale tulla tarvis ei ole.
  • Pangakaardi saadame Sulle postiga koju nädala jooksul. Seejärel saadki oma igapäevaseid pangatoiminguid teha Coop Pangas.

ava konto

Jaga

Teised postitused

Mida enne hobimasina tänavale viimist meeles pidada?

Soojad ilmad on jõudnud ka Eestisse ning sellega muutub meie liikluspilt taas kirevamaks. Tavapäraste igapäevaste autode kõrval võtavad oma koha sisse nii kergliikurid, mootorrattad kui hobiautod, mis talvel garaažides on oodanud oma võimalust. Millele aga tähelepanu pöörata enne, kui kahe- või neljarattalisega kevadet nautima minna, räägib lähemalt Coop Kindlustusmaakleri juht Raivo Piibor.

Mida peaksin teadma, kui soovin kodulaenu uude panka üle tuua?

Pankade laenumarginaalid on hakanud langema ja tingimused muutuvad laenuvõtja jaoks üha paremaks, mistõttu on hea aeg nii neile, kes oma esimest kodu soetavad kui neile, kes mõtlevad kodulaenu refinantseerimisele. Sellest, mida peaks kodulaenu refinantseerimise puhul meeles pidama, jagab oma kogemusi Coop Panga kodulaenude äriliini juht Karin Ossipova.