Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Levimas on erinevad pettused, mille abil püüavad kelmid saada ligipääsu kliendi pangakontole. Ära kunagi sisesta PIN koode, kui Sa ei ole ise tehingut algatanud ja pea meeles, et pank ei küsi kunagi internetipanka sisenemisel PIN 2 koodi!

Mida tähendab panga nime vahetus kliendile?

Panga nime muutus ei too kliendile kaasa muutusi

Loodame, et panga uus strateegia, mille osaks on nime vahetus pakub kliendile senisest veelgi paremat ja mugavamat võimalust pangateenuste kasutamiseks. Nime muutus on algus kogu kliendikogemuse ja tootepakkumise muutmisel. Oleme pank, mis kasvab järk-järgult. Esimeses järgus tulevad kliendi uued arvelduspaketid ja uus deebetkaart. Lisaks muutuvad panga kanalid – nii kontorivõrk kui e-kanalid. Avame uus internetipank ja mobiilipanga. Kevadel lisandub võimalus võtta sularaha kõigist Coop kassadest. Plaanis on uuendada krediitkaarti jne.

Panga nime muutusega ei muutu kliendi panga rekvisiidid

Seoses panga nime muutusega ei muutu kliendi kontonumber ega lepingu numbrid.

Panga nime vahetusega jäävad senised lepingud kehtima samadel tingimustel!

Senised lepingud jäävad klientidel kehtima. Coop Panga turule tulekuga muudame oma ärinime, kuid lepingu osapool ei muutu. Coop Pank osutab kõiki Krediidipanga lepingute raames osutatud teenuseid edasi kui ei ole infot, et lõpetame mõne teenuse pakkumise.

Olemasolevaid lepinguid ei tule ümber vormistada

Klientide ja koostööpartnerite jaoks ei ärinime muutus kaasa mingeid lisakohustusi. Seoses ärinime vahetusega ei ole vaja olemasolevaid lepinguid muuta ning koostöö jätkub samadel alustel.

Kõik deebet- ja krediitkaardid jäävad kehtima

Kõik tänased panga deebet- ja krediitkaardid kehtivad kuni kehtivusaja lõpuni. Kui klient soovib on tal võimalik vahetada enda tänane Krediidipanga kaart tasuta uue Coop Panga kaardi vastu.

Panga nime muutusest ei ole vaja teavitada

Klient ei pea panga nime muutusest teavitama enda tööandjat või sotsiaalkindlustusametit.

Jaga

Teised postitused

Kliendilood: Saaremaa tekstiiliettevõte Moonstar

Coop Panga eesmärk on anda hoogu erinevatele ettevõtetele Eestimaal. Nii aitame hoida töökohti igas Eestimaa nurgas ja saame olla toeks oma klientide edulugude loomisel. Meie klientide seal on palju ettevõtjaid, kelle lood on väga innustavad ja põnevad. Tahame neid ka teile tutvustada – sel aastal toome iga kuu teie ette ühe Coop Panga ärikliendi, kelle tegemistel tasub kindlasti silma peal hoida. Jaanuarikuus tutvustame Saaremaal asuvat tekstiiliettevõtet Moonstar, mille tegevjuhi Tiia Tammsaluga natuke juttu puhusime. Põnevat lugemist!