Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Enda kaitsmiseks petturite eest on oluline alati mõista, mida Sa PIN-koodiga kinnitad ja hoida oma PIN-koodid vaid enda teada. Pea meeles, et internetipanka sisenemiseks ei ole kunagi vaja sisestada PIN2-koodi, samuti ei küsi pank seda sinult telefonikõne või e-kirja teel!

Mida tähendab panga nime vahetus kliendile?

Panga nime muutus ei too kliendile kaasa muutusi

Loodame, et panga uus strateegia, mille osaks on nime vahetus pakub kliendile senisest veelgi paremat ja mugavamat võimalust pangateenuste kasutamiseks. Nime muutus on algus kogu kliendikogemuse ja tootepakkumise muutmisel. Oleme pank, mis kasvab järk-järgult. Esimeses järgus tulevad kliendi uued arvelduspaketid ja uus deebetkaart. Lisaks muutuvad panga kanalid – nii kontorivõrk kui e-kanalid. Avame uus internetipank ja mobiilipanga. Kevadel lisandub võimalus võtta sularaha kõigist Coop kassadest. Plaanis on uuendada krediitkaarti jne.

Panga nime muutusega ei muutu kliendi panga rekvisiidid

Seoses panga nime muutusega ei muutu kliendi kontonumber ega lepingu numbrid.

Panga nime vahetusega jäävad senised lepingud kehtima samadel tingimustel!

Senised lepingud jäävad klientidel kehtima. Coop Panga turule tulekuga muudame oma ärinime, kuid lepingu osapool ei muutu. Coop Pank osutab kõiki Krediidipanga lepingute raames osutatud teenuseid edasi kui ei ole infot, et lõpetame mõne teenuse pakkumise.

Olemasolevaid lepinguid ei tule ümber vormistada

Klientide ja koostööpartnerite jaoks ei ärinime muutus kaasa mingeid lisakohustusi. Seoses ärinime vahetusega ei ole vaja olemasolevaid lepinguid muuta ning koostöö jätkub samadel alustel.

Kõik deebet- ja krediitkaardid jäävad kehtima

Kõik tänased panga deebet- ja krediitkaardid kehtivad kuni kehtivusaja lõpuni. Kui klient soovib on tal võimalik vahetada enda tänane Krediidipanga kaart tasuta uue Coop Panga kaardi vastu.

Panga nime muutusest ei ole vaja teavitada

Klient ei pea panga nime muutusest teavitama enda tööandjat või sotsiaalkindlustusametit.

Jaga

Teised postitused

Kliendilood: mitmekülgne riigimetsa hoidja RMK

Coopi südameasi on edendada elu kogu Eestimaal ning toetada kohalikke tööandjaid. Meie klientide hulgas on palju siinseid ettevõtteid, kes oma edulugu loovad. Iga kuu teeme tutvust ühe Coop Panga ärikliendiga, kellel on oluline panus Eesti arendusse.