Liigu edasi põhisisu juurde

Hea klient! Levimas on pankade nimel saadetavad petusõnumid, mille abil püüavad kelmid saada ligipääsu kliendi pangakontole. Kahtluse korral ära ava sõnumiga saadetud veebiaadresse. Loe lisaks.

Mida tähendab panga nime vahetus kliendile?

Panga nime muutus ei too kliendile kaasa muutusi

Loodame, et panga uus strateegia, mille osaks on nime vahetus pakub kliendile senisest veelgi paremat ja mugavamat võimalust pangateenuste kasutamiseks. Nime muutus on algus kogu kliendikogemuse ja tootepakkumise muutmisel. Oleme pank, mis kasvab järk-järgult. Esimeses järgus tulevad kliendi uued arvelduspaketid ja uus deebetkaart. Lisaks muutuvad panga kanalid – nii kontorivõrk kui e-kanalid. Avame uus internetipank ja mobiilipanga. Kevadel lisandub võimalus võtta sularaha kõigist Coop kassadest. Plaanis on uuendada krediitkaarti jne.

Panga nime muutusega ei muutu kliendi panga rekvisiidid

Seoses panga nime muutusega ei muutu kliendi kontonumber ega lepingu numbrid.

Panga nime vahetusega jäävad senised lepingud kehtima samadel tingimustel!

Senised lepingud jäävad klientidel kehtima. Coop Panga turule tulekuga muudame oma ärinime, kuid lepingu osapool ei muutu. Coop Pank osutab kõiki Krediidipanga lepingute raames osutatud teenuseid edasi kui ei ole infot, et lõpetame mõne teenuse pakkumise.

Olemasolevaid lepinguid ei tule ümber vormistada

Klientide ja koostööpartnerite jaoks ei ärinime muutus kaasa mingeid lisakohustusi. Seoses ärinime vahetusega ei ole vaja olemasolevaid lepinguid muuta ning koostöö jätkub samadel alustel.

Kõik deebet- ja krediitkaardid jäävad kehtima

Kõik tänased panga deebet- ja krediitkaardid kehtivad kuni kehtivusaja lõpuni. Kui klient soovib on tal võimalik vahetada enda tänane Krediidipanga kaart tasuta uue Coop Panga kaardi vastu.

Panga nime muutusest ei ole vaja teavitada

Klient ei pea panga nime muutusest teavitama enda tööandjat või sotsiaalkindlustusametit.

Jaga

Teised postitused

Mida enne hobimasina tänavale viimist meeles pidada?

Soojad ilmad on jõudnud ka Eestisse ning sellega muutub meie liikluspilt taas kirevamaks. Tavapäraste igapäevaste autode kõrval võtavad oma koha sisse nii kergliikurid, mootorrattad kui hobiautod, mis talvel garaažides on oodanud oma võimalust. Millele aga tähelepanu pöörata enne, kui kahe- või neljarattalisega kevadet nautima minna, räägib lähemalt Coop Kindlustusmaakleri juht Raivo Piibor.

Mida peaksin teadma, kui soovin kodulaenu uude panka üle tuua?

Pankade laenumarginaalid on hakanud langema ja tingimused muutuvad laenuvõtja jaoks üha paremaks, mistõttu on hea aeg nii neile, kes oma esimest kodu soetavad kui neile, kes mõtlevad kodulaenu refinantseerimisele. Sellest, mida peaks kodulaenu refinantseerimise puhul meeles pidama, jagab oma kogemusi Coop Panga kodulaenude äriliini juht Karin Ossipova.