Liigu edasi põhisisu juurde

Parima teeninduskvaliteediga kodumaine Coop Pank

Kantar Emori 12 erinevas tegevusvaldkonnas ja 57 ettevõtet hõlmanud 2019. aasta NPS võrdlusuuring selgitas välja, et inimeste üldine hinnang Eesti teeninduskvaliteedile on võrreldes eelmise aastaga paranenud.

Panganduse valdkonnas selgus, et kodumaisel kapitalil põhinevad pangad on au sees.

Ettevõtete keskmine soovitusindeks on kasvanud suuremal või vähemal määral kõigis kaardistatud valdkondades. Valdkondadena kaardistati igapäevakaubandus, apteegid, tanklad, telekommunikatsioon, pangandus, kindlustus, kinod, taristu, ehituskauplused, jäätmevedu ja pakiteenus ning laevareisid.

Panganduses on kerkinud suurte tegijate asemel esile hoopis väikesed kodumaised pangad. Seda kinnitab 2254 Eesti elaniku seas läbi viidud uuring, et vähem kui kaks aastat turul olnud Coop Pank on panganduse pingeras saavutanud 2. koha ja üldises pingereas 14. koha.

Kantar Emori läbiviidud uuringu eesmärk oli mõõta klientide reaalsetel kogemustel põhinevat soovitushinnangut erinevatele ettevõtetele. Uuringu käigus paluti meenutada oma viimaseid konkreetseid kontakte vastava valdkonna ettevõttega ning nendele värsketele kogemustele tuginedes hinnata oma kogemust läbi soovitusväärtuse. Klient andis oma hinnangu ettevõttele läbi oma viimaste reaalsete kontaktide ja seeläbi saadud kogemuste kokkuvõttena – olgu see siis vahetu kontakt ettevõtte esinduses-kontoris-kaupluses, suhtlus telefoni, e-maili või posti teel.

„Aasta alguses võtsime kasutusele uue infosüsteemi, mis kiirendas oluliselt väikelaenu taotlemis- ning väljastamisprotsessi. Samuti jätkasime elektrooniliste pangakanalite arendamist, mille käigus lisati uusi funktsionaalsusi interneti- ja mobiilipanka. Aprillikuus liitus Coop Pank pankadevahelise välkmaksete süsteemiga, mis lubab klientidel teha ning vastu võtta kuni 15 000-euroseid pankadevahelisi rahaülekandeid sekunditega. Tänaseks toimib sularaha sissemakse võimalus juba 200 Coopi kaupluses. Oleme pangandusteenuseid arendades lähtunud klientide ootustest ja saavutatud tulemus näitab, et kliendid hindavad seda,“ sõnas Coop Panga juhatuse esimees Margus Rink.

Jaga

Teised postitused

Tagastatud tulumaks loob soodsa pinnase kogumiseks

Eelmise aasta eest enammakstud tulumaksu hakkab maksuamet tänavu tagastama 5. märtsist. Mullu tagastati inimese kohta keskmiselt 200–300 eurot, kuid riigilt võib parimatel juhtudel tagasi saada suisa mitu tuhat eurot. Coop Panga erakliendipanganduse juht Karel Parve annab nõu, kuidas enammakstud ja tagasi saadud tulumaksusumma kõige tulusamalt teenima panna.

Tulude deklareerimine on alanud: mida kinnisvara omanikuna silmas pidada?

Alates 15. veebruarist kuni 30. aprillini saab esitada tuludeklaratsioone Maksu- ja Tolliametile ning enammakstud tulumaksu tagastatakse alates 5. märtsist. Coop Panga erakliendi kinnisvarafinantseerimise äriliini juht Karin Ossipova toob välja kodulaenu ja kinnisvaraga seotud olulised punktid, millele tuludeklaratsiooni esitades tähelepanu pöörata.