Liigu edasi põhisisu juurde

Septembris ostame Eesti toitu Coop Säästukaart Plussiga

Sügiskuu algab tiheda sagimisega. Lapsed lähevad kooli, täiskasvanud leiavad ennast uuesti töölainelt ning paljud alustavad teekonda uute mõtete ja väljakutsetega.

Kiire elutempo juures on kindlasti oluline leida aega ka liikumiseks ja spordi tegemiseks ning vähem olulisel kohal ei tohiks olla ka tervislik ja tasakaalustatud toitumine. Seda toetab septembris läbiviidav Eesti toidu kuu, mis tutvustab Eesti toiduaineid, õpetab, kuidas valmib kodumaine toit ja teeb väikese ülevaate, kuidas eestlased on läbi ajaloo toitunud.

Sügis on kõige kirevam aastaaeg Eesti köögis. Aeg, mis toob lauale rikkalikud värvid ning maitsed. Üles võetakse porgandeid, peete, kapsaid ja kaalikaid. Mööda ei pääse punapõsksetest õuntest, millest valmivad imemaitsvad mahlad, koogid või muud sügismeeleolu loovad toidud. Värvivalikule annavad oma tooni jõhvikad. Ka Coopi kaupluste rikkalikus valikus võib leida eestimaist toitu. Paljud pakkumised on suunatud just Eesti toidule ja seetõttu on see sobiv aeg alustada kodumaise toidu tundmaõppimisega ja saada osa headest ideedest.

Kasutades ostude eest tasumiseks alati Coop Säästukaart Plussi, saad osa parimatest Eesti toidu pakkumistest Coopi kauplustes. Säästukaart Pluss on maksevõimalusega püsikliendi- ja liikmekaart, millega makstes kehtivad Sulle Coopi kauplustes kõige soodsamad hinnad ning teenid 10% rohkem boonuspunkte, mida saad kasutada järgmiste ostu eest tasumiseks. 

Säästukaart Plussiga saad kasutada igakuist makselimiiti, kogudes kõik ühe kuu ostud oma kaardile ja tasud nende eest järgmisel kuul arve alusel sarnaselt mobiili- või elektriarvega. Tuhanded Säästukaart Plussi kliendid on leidnud, et iga kuu alguses saadav koondarve annab hea ja lihtsa ülevaate, kuidas eelmise kuu toiduarved on kujunenud. Nii pole vajadust kulutada aega pangakonto väljavõtetele ega teha erinevaid tabeleid. Kasutatud summa võid soovi korral tagastada ka pikema perioodi vältel ja osamaksete suuruse valid ise. See teeb suuremate ostude planeerimise lihtsaks ning mugavaks. Nüüd on võimalik Säästukaart Plussi kõige mugavamalt hallata ka Coop Panga mobiili- ja internetipangas. Internetipanka saad sisse logida Coop Panga kodulehelt. Mobiili - ja internetipangas on Sul võimalus saada igal hetkel ülevaade oma boonuspunktidest ja tehingutest, muuta krediidi- ja kaardilimiite, tagasimakse päeva ning summa suurust.

Miks mitte alustada sügist uue hingamise ja ideega, tarbides ühe kuu vältel võimalikult palju kodumaist toidukaupa ning miks mitte võtta sellest maksimumi, kasutades maksevahendina Säästukaart Plussi? Päris huvitav on seada endale põnevaid väljakutseid ja siis hiljem analüüsida, kas ja kuidas see võikski saada minu elu üheks osaks? Soovitame ühendada kaks toredat asja ühes – Eesti toidu kuu ja Säästukaart Plussiga maksmise.

Külasta oma kodukohas Coopi kauplust, tasu ostude eest alati Coop Säästukaart Plussiga ja eelista kaubana kodumaist toidukaupa. Päris kindel on see, et nii saab kasu meist igaüks!

Uuri lisa klienditugi@cooppank.ee või telefonil 669 0966 (E-R 09.00-19.00)!

Jaga

Teised postitused

Mida peaksin teadma, kui soovin kodulaenu uude panka üle tuua?

Pankade laenumarginaalid on hakanud langema ja tingimused muutuvad laenuvõtja jaoks üha paremaks, mistõttu on hea aeg nii neile, kes oma esimest kodu soetavad kui neile, kes mõtlevad kodulaenu refinantseerimisele. Sellest, mida peaks kodulaenu refinantseerimise puhul meeles pidama, jagab oma kogemusi Coop Panga kodulaenude äriliini juht Karin Ossipova.

Kortermajade renoveerimiseks on praegu suurepärane aeg

Korteriühistutel on hetkel parim aeg hakata ellu viima oma renoveerimisprojekte, kuna ehitushinnaindeksi kasv on pidurdunud ja olukord ehitusturul soosib tellijaid. Lisaks on Eesti pankadel suur huvi rahastada renoveerimisprojekte, jagab Coop Panga ärikliendisuhete juht Villi Hunt.