Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Enda kaitsmiseks petturite eest on oluline alati mõista, mida Sa PIN-koodiga kinnitad ja hoida oma PIN-koodid vaid enda teada. Pea meeles, et internetipanka sisenemiseks ei ole kunagi vaja sisestada PIN2-koodi, samuti ei küsi pank seda sinult telefonikõne või e-kirja teel!

AT Spordis nüüd Coop Panga kaardiga makstes 10% soodustus.

Ühele tõsisele spordisõbrale ei pea AT Sporti kindlasti tutvustama. Sportlastelt sportlastele pood on spetsialiseerunud kvaliteetse spordivarustuse ja riietuse pakkumisele nii proffidele kui ka harrastajatele. AT Sport pakub laia valikut tooteid erinevatele spordialadele, alustades murdmaasuusatamisest kuni triatlonini välja. Lisaks kõige kvaliteetsemate brändide riietusele leiad sealt ka kogu vajamineva varustuse. Lisaks sellele hooldab AT Sport talve hooajaks Sinu suusad ning aitab kevadele vastu minnes jalgratta parimasse korda seada.

Meil on hea meel, et oleme liikumisaastal löönud käed AT Spordiga ning nüüd kehtib ka nende poodides Coop Panga kaardiga makstes igale ostule soodustus -10%. Soodustus arvestatakse kassas automaatselt siis, kui kasutada tasumiseks oma Coop Panga deebet või krediitkaarti. Soodustus kehtib toodete ostule ning ei laiene hooldusele.

AT Sport poed leiad Tallinnast aadressil Mustamäe tee 50 ning Peterburi tee 47c.

Jaga

Teised pakkumised