Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Levimas on erinevad pettused, mille abil püüavad kelmid saada ligipääsu kliendi pangakontole. Ära kunagi sisesta PIN koode, kui Sa ei ole ise tehingut algatanud ja pea meeles, et pank ei küsi kunagi internetipanka sisenemisel PIN 2 koodi!

Tasuta Jazz Pesulad autopesu Coop Liising kliendile

Selleks, et uuest autost maksimaalselt rõõmu tunda, kingib Coop Liising uutele eraklientidele koostöös Jazz Pesulatega ühe tasuta Pesutänava autopesu.

Pesutänava hind on sõltuvalt autotüübist 16-17 eurot. Pakkumine kehtib vaid Pesutänava pesulatele, mille asukohad leiad siit. Pesutänava juhendiga saad tutvuda siin (pakkumine kehtib kõigis pesulates, välja arvatud iseteeninduskassad ja selvepesulad).

Tasuta autopesu kingime iga kuu esimesele 100-le liisingulepingu sõlminud erakliendile. Pärast liisingulepingu sõlmimist saadame kliendile personaalse koodi, mis kehtib kolm kuud.

Pakume liisingut alates 0% sissemaksega ning alates 1,99% intressiga. Lisaks teeme samme rohelisema tuleviku poole ja pakume veelgi soodsamaid tingimusi keskkonnasäästlikumate autode ostuks.

Kampaaniapakkumine kehtib eraklientidele, kes sõlmivad lepingu alates 10.10.2022

VAATA LÄHEMALT

Jaga

Teised pakkumised