Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Pühapäeval, 24. septembril kell 02.00–14.00 ei tööta Coop Panga internetipank ja mobiiliäpp, sest toimuvad plaanilised arendustööd. Samuti esineb sel perioodil häireid veebis maksete tegemisel ja isiku autentimisel pangalingi vahendusel. Nimetatud perioodil saab Coop Panga pangakaartidega teha makseid kõigi ostukohtade füüsilistes makseterminalides ja võtta välja sularaha kõigist pangaautomaatidest ning Coopi kaupluste kassadest. Palume ebamugavuste pärast vabandust!

Unistused on täitumiseks – Maarika ja Tõnu lugu

Mõnikord lihtsalt on nii, et sa valmistud ja planeerid, kuid siis pakub elu Sulle midagi, mida sa oodata ei osanud.

Maarika ja Tõnu on õnnelikud vanemad kolmeaastasele Kustavile. Kustavile on juba paari kuu pärast väikevenda oodata.

Nad kolisid äsja Annelinnast Raadi uusarendusse. Uues kodus on küll vanast korterist kaasa tulnud sisustus, kuid ruumi on siin lahedalt ja see on noorele perele hetkel kõige tähtsam. Tõnu teab, et Maarika unistab nende uude koju suurest tammepuidust söögilauast ja sinna juurde sobivatest toolidest, kuid nad tegid kokkuleppe, et sisustust hakatakse välja vahetama alles aasta pärast, kui nad on jõudnud selleks piisavalt raha koguda.

Nüüd sattusid aga Maarika ja Tõnu mööblipoodi, kus nende unistatud tammetäispuidust söögilaual on 30%-line soodusmüük. Koos toolidega võidaksid nad täna ostes ligi 800 eurot – see on rohkem kui pool Maarika emapalgast. Kuid isegi koos allahindlusega ei mahu 1820-eurone väljaminek praegu kuidagi pere eelarvesse.

Pärast põhjalikku mõtlemist, otsustab Tõnu Maarikat üllatada ja selle komplekti talle siiski sünnipäevaks kinkida, sest aasta hiljem kulutaksid nad samale lauale veelgi rohkem raha.

Tõnu krediitkaart võimaldab laua eest tasuda osade kaupa ja 50-eurone lisaväljaminek kuus on võimalik kenasti pere eelarvesse sättida. Pealegi on neile kohe pärast teise lapse sündi väga palju külalisi oodata ja mõte ühe suure laua taga istuvast perest ja sõpradest meeldib nii Tõnule kui ka Maarikale väga.

Kuigi me Maarikat ja Tõnu isiklikult ei tunne, teame, et selliseid peresid on Eestis palju ja ainult Coop Panga võimalusterohke krediitkaardiga saavad nad ise valida, millal ja millises ulatuses kasutatud summa tagasi maksavad. Tänu krediitkaardile on neil kindlustunne, et vajadusel on lisaraha alati olemas.

Jaga

Teised postitused

Millal avada lapsele konto ja teha tutvust rahaasjadega?

Lapse iseseisvaks kasvamisel on oluline õpetada talle raha väärtust ning sellega ümberkäimise põhimõtteid. Lapsed on erinevad, kuid enamasti tekivad lapsel esimesed kogemused taskurahaga kooliminekul. Väga tihti võib lapsevanem aga avastada end küsimas, millal avada lapsele pangakonto ja võtta kasutusele pangakaart või kas lasta lapsel arveldada vaid sularahas.