Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Levimas on erinevad pettused, mille abil püüavad kelmid saada ligipääsu kliendi pangakontole. Ära kunagi sisesta PIN koode, kui Sa ei ole ise tehingut algatanud ja pea meeles, et pank ei küsi kunagi internetipanka sisenemisel PIN 2 koodi!

Unistused on täitumiseks – Maarika ja Tõnu lugu

Mõnikord lihtsalt on nii, et sa valmistud ja planeerid, kuid siis pakub elu Sulle midagi, mida sa oodata ei osanud.

Maarika ja Tõnu on õnnelikud vanemad kolmeaastasele Kustavile. Kustavile on juba paari kuu pärast väikevenda oodata.

Nad kolisid äsja Annelinnast Raadi uusarendusse. Uues kodus on küll vanast korterist kaasa tulnud sisustus, kuid ruumi on siin lahedalt ja see on noorele perele hetkel kõige tähtsam. Tõnu teab, et Maarika unistab nende uude koju suurest tammepuidust söögilauast ja sinna juurde sobivatest toolidest, kuid nad tegid kokkuleppe, et sisustust hakatakse välja vahetama alles aasta pärast, kui nad on jõudnud selleks piisavalt raha koguda.

Nüüd sattusid aga Maarika ja Tõnu mööblipoodi, kus nende unistatud tammetäispuidust söögilaual on 30%-line soodusmüük. Koos toolidega võidaksid nad täna ostes ligi 800 eurot – see on rohkem kui pool Maarika emapalgast. Kuid isegi koos allahindlusega ei mahu 1820-eurone väljaminek praegu kuidagi pere eelarvesse.

Pärast põhjalikku mõtlemist, otsustab Tõnu Maarikat üllatada ja selle komplekti talle siiski sünnipäevaks kinkida, sest aasta hiljem kulutaksid nad samale lauale veelgi rohkem raha.

Tõnu krediitkaart võimaldab laua eest tasuda osade kaupa ja 50-eurone lisaväljaminek kuus on võimalik kenasti pere eelarvesse sättida. Pealegi on neile kohe pärast teise lapse sündi väga palju külalisi oodata ja mõte ühe suure laua taga istuvast perest ja sõpradest meeldib nii Tõnule kui ka Maarikale väga.

Kuigi me Maarikat ja Tõnu isiklikult ei tunne, teame, et selliseid peresid on Eestis palju ja ainult Coop Panga võimalusterohke krediitkaardiga saavad nad ise valida, millal ja millises ulatuses kasutatud summa tagasi maksavad. Tänu krediitkaardile on neil kindlustunne, et vajadusel on lisaraha alati olemas.

Jaga

Teised postitused