Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Levimas on erinevad pettused, mille abil püüavad kelmid saada ligipääsu kliendi pangakontole. Ära kunagi sisesta PIN koode, kui Sa ei ole ise tehingut algatanud ja pea meeles, et pank ei küsi kunagi internetipanka sisenemisel PIN 2 koodi!

Unistuste kodu rajamine igas Eestimaa nurgas

Coop Panga kodulaenuga on võimalik soetada kodu igas Eestimaa nurgas. Laenu saab taotleda kõikjal, paiknegu Sinu tulevane eluase Võru- või Mulgimaal, saarel või pealinnas, olgu see uus või remonti vajav. Meil on Sulle näpunäiteid, kuidas soetada kodu väljaspool suurlinnu ja mida võtta arvesse maja ehitamiseks võetava laenu puhul.

Coop Panga kodulaenu tingimused võimaldavad tagatisena kasutada ka väljaspool suuri linnu asuvat kinnisvara. Pankade paindlikkus on saanud järjest olulisemaks, sest inimeste vajadused ja võimalused on väga erinevad. Ei ole vahet, kas vajad raha maja ehitamiseks, korteri ostmiseks või elamise renoveerimiseks, vajalikud vahendid saad meilt.

Kodu soetamine väljaspool suurlinnu
Isegi kui pankade teenused on tihti üsnagi sarnased, on igal pangal erinev valmidus Eesti inimeste vajadusi arvesse võtta. Paljud laenupakkujad on väga skeptilised laenu andmisel, kui kodu soovitakse osta maapiirkondadesse. Coop Pank eristub selles osas paindlikkusega – lisatagatise olemasolul, kaasates vajadusel KredExi eluasemelaenu käendust ja eeldusel, et taotlejal on vajamineva laenu tagasimaksevõime, anname laenu ka Eesti äärealadel asuvate kinnisvarade soetamiseks.

Laen oma maja ehitamiseks
Kodu ehitamiseks laenu võtmisel on väga oluline teadvustada kodu asukohaga kaasnev kinnisvararisk. Ehitamise maksumus on enam-vähem samas suurusjärgus üle Eesti, kuid mõneski piirkonnas ei pruugi valminud maja turuhind katta ehituskulusid. Tuleb oma sissetulekuteta jätkusuutlikkus kriitiliselt üle hinnata, sest võib juhtuda, et müügivajaduse hetkel maja hind ei katagi täies mahus laenujääki. Seda riski aitab maandada piisavalt suur rahaline omafinantseering, olgu siis rahaline või lisatagatisena.  

Meie eesmärk on olla finantspartneriks kõikidele Eesti inimestele. Kuigi tagatisena arvesse võetava kinnisvara hind pole väikelinnades ja külades tõmbekeskustega võrreldav, hindame iga finantseerimistaotlust personaalselt, kaaludes lisaks tagatisele eelkõige siiski laenutaotleja maksevõimet.

 

Jaga

Teised postitused

Euribori tõusu tulus kaksikvend: hoiuste üle käib tihke konkurents

Seoses euribori tõusuga räägitakse palju sellega kaasnevast laenumaksete kasvust, kuid teenimatult varju jääb selle mündi teine ja positiivsem pool: tähtajaliste hoiuste turule on naasnud konkurents, mis muudab hoiustamise taas tõsiseltvõetavaks alternatiiviks muude rahapaigutuste kõrval, kirjutab Coop Panga ärikliendi igapäevapanganduse juht Erje Mettas.