Liigu edasi põhisisu juurde

Unusta koodikaart!

Alates 1. veebruarist 2019 ei saa enam Coop Panga interneti- ja mobiilipanka koodikaardiga sisse logida. Koodikaardid kaovad kasutuselt, kuna uute üleeuroopaliste reeglite kohaselt ei peeta koodikaarti piisavalt turvaliseks tuvastusvahendiks.

Koodikaartide populaarsus on viimastel aastatel jõudsalt vähenenud: näiteks Coop Panga klientidest kasutab täna veel koodikaarti umbes 10%. Koodikaartidest on otsustanud loobuda kõik Eesti pangad.

Soovime teha uutele tuvastusvahenditele ülemineku võimalikult sujuvaks, mistõttu kutsume aegsasti kõiki koodikaardi kasutajaid võtma kasutusele turvalised tuvastusvahendid: ID-kaart, Smart-ID või Mobiil-ID.

Võta turvaline tuvastusvahend kasutusele enne 1. novembrit ja osaled 3 JURA kohvimasina loosis. Loosis osalevad kõik kliendid, kes on varasemalt kasutanud interneti- või mobiilipanka sisenemiseks ainult koodikaarti. Tutvu kampaania reeglitega lähemalt siin.

kohvimasin_EST.png

Vabandame klientide ees võimalike ebamugavuste pärast ja püüame olla igati abiks, et turvalisematele tuvastusvahenditele üleminek toimuks tõrgeteta. Küsimuste korral võta meiega kindlasti ühendust pöördudes pangakontorisse, kirjutades klienditugi@cooppank.ee või helistades 669 0966.

Jaga

Teised postitused