Liigu edasi põhisisu juurde

Unusta koodikaart!

Alates 1. veebruarist 2019 ei saa enam Coop Panga interneti- ja mobiilipanka koodikaardiga sisse logida. Koodikaardid kaovad kasutuselt, kuna uute üleeuroopaliste reeglite kohaselt ei peeta koodikaarti piisavalt turvaliseks tuvastusvahendiks.

Koodikaartide populaarsus on viimastel aastatel jõudsalt vähenenud: näiteks Coop Panga klientidest kasutab täna veel koodikaarti umbes 10%. Koodikaartidest on otsustanud loobuda kõik Eesti pangad.

Soovime teha uutele tuvastusvahenditele ülemineku võimalikult sujuvaks, mistõttu kutsume aegsasti kõiki koodikaardi kasutajaid võtma kasutusele turvalised tuvastusvahendid: ID-kaart, Smart-ID või Mobiil-ID.

Võta turvaline tuvastusvahend kasutusele enne 1. novembrit ja osaled 3 JURA kohvimasina loosis. Loosis osalevad kõik kliendid, kes on varasemalt kasutanud interneti- või mobiilipanka sisenemiseks ainult koodikaarti. Tutvu kampaania reeglitega lähemalt siin.

kohvimasin_EST.png

Vabandame klientide ees võimalike ebamugavuste pärast ja püüame olla igati abiks, et turvalisematele tuvastusvahenditele üleminek toimuks tõrgeteta. Küsimuste korral võta meiega kindlasti ühendust pöördudes pangakontorisse, kirjutades klienditugi@cooppank.ee või helistades 669 0966.

Jaga

Teised postitused

Paavo Truu: kui tööpuudus jääb madalaks, elame kriisi üle

Kuigi Eesti majanduses on mitme indikaatori põhjal majanduskriis justkui käes, piirdub suurem tagasilöök hetkel vaid teatud sektoritega ja laiemalt saavad Eesti inimesed tänu madalale tööpuudusele hakkama. Seda tuleb hoida: hetkel on valitsusel kõige olulisem leida viise tööhõive toetamiseks, mitte nõrgestada ettevõtteid uute regulatsioonide ja maksudega, kirjutab Coop Panga finantsjuht Paavo Truu.