Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Levimas on erinevad pettused, mille abil püüavad kelmid saada ligipääsu kliendi pangakontole. Ära kunagi sisesta PIN koode, kui Sa ei ole ise tehingut algatanud ja pea meeles, et pank ei küsi kunagi internetipanka sisenemisel PIN 2 koodi!

Unusta koodikaart!

Alates 1. veebruarist 2019 ei saa enam Coop Panga interneti- ja mobiilipanka koodikaardiga sisse logida. Koodikaardid kaovad kasutuselt, kuna uute üleeuroopaliste reeglite kohaselt ei peeta koodikaarti piisavalt turvaliseks tuvastusvahendiks.

Koodikaartide populaarsus on viimastel aastatel jõudsalt vähenenud: näiteks Coop Panga klientidest kasutab täna veel koodikaarti umbes 10%. Koodikaartidest on otsustanud loobuda kõik Eesti pangad.

Soovime teha uutele tuvastusvahenditele ülemineku võimalikult sujuvaks, mistõttu kutsume aegsasti kõiki koodikaardi kasutajaid võtma kasutusele turvalised tuvastusvahendid: ID-kaart, Smart-ID või Mobiil-ID.

Võta turvaline tuvastusvahend kasutusele enne 1. novembrit ja osaled 3 JURA kohvimasina loosis. Loosis osalevad kõik kliendid, kes on varasemalt kasutanud interneti- või mobiilipanka sisenemiseks ainult koodikaarti. Tutvu kampaania reeglitega lähemalt siin.

kohvimasin_EST.png

Vabandame klientide ees võimalike ebamugavuste pärast ja püüame olla igati abiks, et turvalisematele tuvastusvahenditele üleminek toimuks tõrgeteta. Küsimuste korral võta meiega kindlasti ühendust pöördudes pangakontorisse, kirjutades klienditugi@cooppank.ee või helistades 669 0966.

Jaga

Teised postitused

Euribori tõusu tulus kaksikvend: hoiuste üle käib tihke konkurents

Seoses euribori tõusuga räägitakse palju sellega kaasnevast laenumaksete kasvust, kuid teenimatult varju jääb selle mündi teine ja positiivsem pool: tähtajaliste hoiuste turule on naasnud konkurents, mis muudab hoiustamise taas tõsiseltvõetavaks alternatiiviks muude rahapaigutuste kõrval, kirjutab Coop Panga ärikliendi igapäevapanganduse juht Erje Mettas.