Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Levimas on erinevad pettused, mille abil püüavad kelmid saada ligipääsu kliendi pangakontole. Ära kunagi sisesta PIN koode, kui Sa ei ole ise tehingut algatanud ja pea meeles, et pank ei küsi kunagi internetipanka sisenemisel PIN 2 koodi!

Millised on muutused panga teenustevalikus?

Coop Pangal on kaks igapäevapanganduse paketti

Kõige mõistlikum ja mugavam viis arveldamiseks on valida pakett, mis arvestab Sinu vajadustega ning hõlmab ühe kuutasu sees erinevaid teenuseid. Coop Pangas on kaks paketti: Rahn ja Rändrahn. Paketid sisaldavad kõiki igapävaselt vajaminevaid pangateenuseid: arveldused, maksed ja sularaha. Pakettide täpsemad tingimused avaldatakse peagi.

Arveldaja paketi klient ei pea valima uut paketti

Kui oled hetkel arveldajapaketi klient, siis Sinu leping kehtib edasi tähtajatult ning Sulle ei muutu midagi seoses arvelduspaketiga. Samas soovitame Sul kindlasti tutvuda uute igapäevapanganduse arvelduspakettidega.

Uue pangakaardi tellimiseks helista klienditoe telefoni või esita pöördu kontorisse

Kui kliendil on siiski soov tellida endale uus pangakaart või vahetada tänane pakett uue igapäevapangatuse paketi vastu on seda kõige kõige lihtsam teha helistades klienditoe telefonile 669 0966 või külastada lähimat Coop Panga kontorit. Kui Sa ei ole veel täna klient, siis täida taotlus kodulehel.

Coop Pangal on endiselt head hoiuse intressid

Hoiuste intresside määrad sõltuvad panga kapitaliseeritusest, turuolukorrast ehk konkurentsi situatsioonist ja keskpankade poolt määratud baasintressimääradest. Lähiajal ei ole plaanis hoiuste intressimäärasid oluliselt muuta ehk meie pakkumine on parem turukeskmisest.

Jaga

Teised postitused

Kliendilood: Saaremaa tekstiiliettevõte Moonstar

Coop Panga eesmärk on anda hoogu erinevatele ettevõtetele Eestimaal. Nii aitame hoida töökohti igas Eestimaa nurgas ja saame olla toeks oma klientide edulugude loomisel. Meie klientide seal on palju ettevõtjaid, kelle lood on väga innustavad ja põnevad. Tahame neid ka teile tutvustada – sel aastal toome iga kuu teie ette ühe Coop Panga ärikliendi, kelle tegemistel tasub kindlasti silma peal hoida. Jaanuarikuus tutvustame Saaremaal asuvat tekstiiliettevõtet Moonstar, mille tegevjuhi Tiia Tammsaluga natuke juttu puhusime. Põnevat lugemist!