Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Enda kaitsmiseks petturite eest on oluline alati mõista, mida Sa PIN-koodiga kinnitad ja hoida oma PIN-koodid vaid enda teada. Pea meeles, et internetipanka sisenemiseks ei ole kunagi vaja sisestada PIN2-koodi, samuti ei küsi pank seda sinult telefonikõne või e-kirja teel!

Millised on muutused panga teenustevalikus?

Coop Pangal on kaks igapäevapanganduse paketti

Kõige mõistlikum ja mugavam viis arveldamiseks on valida pakett, mis arvestab Sinu vajadustega ning hõlmab ühe kuutasu sees erinevaid teenuseid. Coop Pangas on kaks paketti: Rahn ja Rändrahn. Paketid sisaldavad kõiki igapävaselt vajaminevaid pangateenuseid: arveldused, maksed ja sularaha. Pakettide täpsemad tingimused avaldatakse peagi.

Arveldaja paketi klient ei pea valima uut paketti

Kui oled hetkel arveldajapaketi klient, siis Sinu leping kehtib edasi tähtajatult ning Sulle ei muutu midagi seoses arvelduspaketiga. Samas soovitame Sul kindlasti tutvuda uute igapäevapanganduse arvelduspakettidega.

Uue pangakaardi tellimiseks helista klienditoe telefoni või esita pöördu kontorisse

Kui kliendil on siiski soov tellida endale uus pangakaart või vahetada tänane pakett uue igapäevapangatuse paketi vastu on seda kõige kõige lihtsam teha helistades klienditoe telefonile 669 0966 või külastada lähimat Coop Panga kontorit. Kui Sa ei ole veel täna klient, siis täida taotlus kodulehel.

Coop Pangal on endiselt head hoiuse intressid

Hoiuste intresside määrad sõltuvad panga kapitaliseeritusest, turuolukorrast ehk konkurentsi situatsioonist ja keskpankade poolt määratud baasintressimääradest. Lähiajal ei ole plaanis hoiuste intressimäärasid oluliselt muuta ehk meie pakkumine on parem turukeskmisest.

Jaga

Teised postitused

Kliendilood: mitmekülgne riigimetsa hoidja RMK

Coopi südameasi on edendada elu kogu Eestimaal ning toetada kohalikke tööandjaid. Meie klientide hulgas on palju siinseid ettevõtteid, kes oma edulugu loovad. Iga kuu teeme tutvust ühe Coop Panga ärikliendiga, kellel on oluline panus Eesti arendusse.