Liigu edasi põhisisu juurde

Millised on muutused panga teenustevalikus?

Coop Pangal on kaks igapäevapanganduse paketti

Kõige mõistlikum ja mugavam viis arveldamiseks on valida pakett, mis arvestab Sinu vajadustega ning hõlmab ühe kuutasu sees erinevaid teenuseid. Coop Pangas on kaks paketti: Rahn ja Rändrahn. Paketid sisaldavad kõiki igapävaselt vajaminevaid pangateenuseid: arveldused, maksed ja sularaha. Pakettide täpsemad tingimused avaldatakse peagi.

Arveldaja paketi klient ei pea valima uut paketti

Kui oled hetkel arveldajapaketi klient, siis Sinu leping kehtib edasi tähtajatult ning Sulle ei muutu midagi seoses arvelduspaketiga. Samas soovitame Sul kindlasti tutvuda uute igapäevapanganduse arvelduspakettidega.

Uue pangakaardi tellimiseks helista klienditoe telefoni või esita pöördu kontorisse

Kui kliendil on siiski soov tellida endale uus pangakaart või vahetada tänane pakett uue igapäevapangatuse paketi vastu on seda kõige kõige lihtsam teha helistades klienditoe telefonile 669 0966 või külastada lähimat Coop Panga kontorit. Kui Sa ei ole veel täna klient, siis täida taotlus kodulehel.

Coop Pangal on endiselt head hoiuse intressid

Hoiuste intresside määrad sõltuvad panga kapitaliseeritusest, turuolukorrast ehk konkurentsi situatsioonist ja keskpankade poolt määratud baasintressimääradest. Lähiajal ei ole plaanis hoiuste intressimäärasid oluliselt muuta ehk meie pakkumine on parem turukeskmisest.

Jaga

Teised postitused

Tagastatud tulumaks loob soodsa pinnase kogumiseks

Eelmise aasta eest enammakstud tulumaksu hakkab maksuamet tänavu tagastama 5. märtsist. Mullu tagastati inimese kohta keskmiselt 200–300 eurot, kuid riigilt võib parimatel juhtudel tagasi saada suisa mitu tuhat eurot. Coop Panga erakliendipanganduse juht Karel Parve annab nõu, kuidas enammakstud ja tagasi saadud tulumaksusumma kõige tulusamalt teenima panna.

Tulude deklareerimine on alanud: mida kinnisvara omanikuna silmas pidada?

Alates 15. veebruarist kuni 30. aprillini saab esitada tuludeklaratsioone Maksu- ja Tolliametile ning enammakstud tulumaksu tagastatakse alates 5. märtsist. Coop Panga erakliendi kinnisvarafinantseerimise äriliini juht Karin Ossipova toob välja kodulaenu ja kinnisvaraga seotud olulised punktid, millele tuludeklaratsiooni esitades tähelepanu pöörata.