Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Enda kaitsmiseks petturite eest on oluline alati mõista, mida Sa PIN-koodiga kinnitad ja hoida oma PIN-koodid vaid enda teada. Pea meeles, et internetipanka sisenemiseks ei ole kunagi vaja sisestada PIN2-koodi, samuti ei küsi pank seda sinult telefonikõne või e-kirja teel!

Vajad muutust?

Kas kodu vajab remonti, auto väljavahetamist või ees ootab mõni muu suurem väljaminek?

Üsna sageli on keeruline vajalikku raha korraga kokku koguda. Lahenduseks võib olla kulude hajutamine pikema perioodi peale.

Kui oled pikalt kaalunud kodu remonti, kuid kogutud säästudest ei piisa, et kõik vajalikud tööd korraga tehtud saaks, siis on mõistlik kasutada remondilaenu. Oma kodu jaoks tehtud investeeringud tasuvad pikemas perspektiivis kindlasti ära ja parendavad ühtlasi ka Sinu vara väärtust.

Soovid osta auto, mootorratta või hoopis ATV? Autolaenu eeliseks liisingu ees on sissemakse puudumine ning sõiduk kuulub kohe Sulle. Kaskokindlustus pole kohustuslik ja saad ise valida, kas ja millistel tingimustel kindlustuslepingu sõlmida soovid. Autolaen on hea ka sellisteks puhkudeks, kui oled leidnud uue auto, kuid vana auto on veel müümata.

Elu on näidanud, et ootamatud kulutused ei hüüa tulles ja on hea teada, et kiire ja paindliku finantsteenusega saad oma suuremad kulutused hajutada pikema perioodi peale. Olgu selleks kodutehnika purunemine, auto remont või ootamatud tervisekulutused. Väikelaen on mõistlik lahendus ootamatute kulutuste katmiseks.

Mida peab laenu võtmisel arvestama?
Laenu taotlemiseks on oluline, et olemas oleks igakuine regulaarne sissetulek, mis laekub pangakontole. Igakuised finantskohustused (laenu-, järelmaksu, liisingu- ning krediitkaardi kuumaksed) ei tohiks sissetulekust ületada 50% . Väikelaenu kalkulaatori abil saad arvutada jõukohase kuumakse. Laenu võtmisel on alati mõistlik küsida mitu erinevat pakkumist ja neid omavahel võrrelda. Tutvu hoolikalt, milline on intressimäär ja selle arvestamise alused, lepinguga seotud kulud ja võimalused laenuperioodi jooksul lepingu muutmiseks.

Kuidas laenu taotleda?
Coop Pank pakub tagatiseta laenu summas 300 – 15 000 €. Laenu saamine ei tähenda pikka ja keerukat taotlust ja tülikat menetlusprotsessi. Taotluse saad mugavalt esitada internetis või lähimas pangakontoris. Me ei küsi Sinu käest koormavat lisainfot, vaid ainult hädavajalikku, et teenindada Sind vastavalt vastutustundliku laenamise põhimõtetel. Vastuse saad kohe ja positiivse otsuse korral maksame laenu üldjuhul Sinu pangakontole juba samal tööpäeval. Hea on teada, et Coop Panga kontole teeme tööpäevadel väljamakseid vaid mõne tunniga. Kui Sinu elus peaks juhtuma  olukord, kui laenu tagasimaksed on muutunud keeruliseks, siis saame alati pakkuda paindlikke võimalusi maksegraafiku jätkamiseks.

Soovime olla Sinu pikaajaline finantspartner.

Jaga

Teised postitused

Kliendilood: mitmekülgne riigimetsa hoidja RMK

Coopi südameasi on edendada elu kogu Eestimaal ning toetada kohalikke tööandjaid. Meie klientide hulgas on palju siinseid ettevõtteid, kes oma edulugu loovad. Iga kuu teeme tutvust ühe Coop Panga ärikliendiga, kellel on oluline panus Eesti arendusse.