Arveldamine

Meie soov on teha Sinu igapäevased pangatoimingud võimalikult kiireks, mugavaks ja soodsaks, et Sul oleks oma finantsidest alati hea ülevaade.

Äripaketis on Euroopa maksed, pangalingi maksete vastuvõtmine ja deebetkaart ettevõttele tasuta ning paketitasu me ei küsi.

Korteriühistu pakett aitab ühistul kokku hoida teenustasudelt, sest ühe kuutasu eest võib teha panga- ja Eesti-siseseid makseid niipalju kui vaja.

Arvelduskonto, mis teenib Sulle raha

Arvelduskontoga on seotud kõik Sinu ettevõtte igapäevased rahaasjad. Saad teha ülekandeid, sularahatehinguid, raha vastu võtta, hoida ja vahetada erinevates valuutades. Makseid Eestisse või välisriiki tee kiirelt ja mugavalt meie interneti- ja mobiilipangas või pangakontorites.

Kui tavaliselt arvelduskontol seisev raha tulu ei teeni, pigem väheneb erinevate teenustasude arvelt, siis meie Coop Pangas kasvatame Sinu raha ja maksame arvelduskonto jäägile 0,5% intressi juba alates 1 eurost.

Ettevõttele konto avamiseks ei pea tulema pangakontorisse. Ava konto siinsamas vaid mõne minutiga!

Coop Pangas säästad!

1
10 000 000
1
100

Meiega teenid aastas

-

Teistega teenid aastas

-

Pakkumine kehtib Eestis registreeritud ettevõtetele.
* Arvutamisel on kasutatud Eesti pankade tavahindasid: makse teise panka 0,38 € ja arvelduskontol oleva raha eest arvestatud intressi 0,01%.

Äripaketid

Arveldamine – hea teada