Liigu edasi põhisisu juurde

Väikelaenu KKK

Siit leiad klientide enim küsitud küsimused.

KKK

Ava kõik

Väikelaenu saavad taotleda kõik vähemalt 18-aastased Eesti kodanikud, Eestis elavad kehtivat elamisluba või elamisõigust omavad välisriigi kodanikud. Laenu taotleja igakuine sissetulek peab olema vähemalt 400€ ning vanus laenuperioodi lõppemise hetkel ei tohi ületada 75 eluaastat. Samuti peab olema taotlejal korrektne maksekäitumine.

Väikelaenu taotlemiseks ei ole vaja oma kodupanka vahetada ning igakuiseid laenumakseid saad mugavalt tasuda oma kodupanga arvelt. Sobiliku laenusumma saad välja arvutada väikelaenu kalkulaatori abil.

Väikelaenu võid kasutada oma äranägemise järgi. Väikelaen sobib hästi nii reisimiseks, remondi tegemiseks, õpingute eest tasumiseks, uue kodutehnika ostmiseks kui ka ootamatute kulutuste katmiseks.

Laenutaotluse juurde vajame kõikide Sulle kuuluvate pangakontode viimase kuue kuu väljavõtteid. Seda on kõige mugavam teha kohe taotluse esitamise käigus logides sisse iseteenindusse vaikelaen.cooppank.ee.

Krediidi kulukuse määr näitab laenu tegelikku kogukulu aastas. Seda kuvatakse protsendina – mida madalam on protsent, seda soodsam on laen. Krediidi kulukuse määra arvutamine toimub Euroopa Liidu ülese valemi järgi. Valem võtab arvesse kõik laenu väljastamisega kaasnevad vältimatud kulud. Täpsema ülevaate krediidi kulukuse määra kohta leiad siit -> Krediidi kulukuse määr ja selle arvutamine | Coop Pank

Raha kanname Sinu kontole üldjuhul hiljemalt järgmisel tööpäeval pärast lepingu sõlmimist ja vajadusel isikusamasuse tuvastamist. Raha laekub Sinu kontole sõltuvalt pangast kas samal või järgneval tööpäeval pärast meiepoolse ülekande tegemist.

Juhul kui olemasolevast laenust jääb väheks, on võimalik taotleda uut laenu. Esita uus taotlus https://www.cooppank.ee/vaikelaen. Olemasolevat laenu suuremaks muuta ei ole võimalik. Uue taotluse esitamise hetkeks peab olema olemasolevat väikelaenu tasutud vähemalt kolm osamakset.

Väikelaenukindlustus on hea viis riskide maandamiseks. Väikelaenukindlustus aitab, kui

  • õnnetuse või haiguse tagajärjel oled jäänud töövõimetuks
  • oled kaotanud töö
  • oled olnud ajutiselt tööst eemal enda või lapse haigestumise tõttu.

Laenusaaja surma korral tasub kindlustus laenuandjale laenu jäägi, et kohustus ei jääks pärijate kanda. Väikelaenukindlustust pakub If Kindlustus.

Iseteeninduskeskkond vaikelaen.cooppank.ee on mugav viis oma laenulepingute haldamiseks ja vajadusel muutmiseks. Iseteeninduses saad teha järgnevaid tegevusi:

  • esitada laenutaotlust ja sõlmida lepinguid;
  • vaadata olemasolevaid laenulepinguid ja maksegraafikuid;
  • tagastada laenu kas täielikult või osaliselt;
  • muuta maksepäeva;
  • vaadata e-arveid ja lepingusse tasutud makseid;
  • muuta kontaktandmeid;
  • muuta nõusolekuid.

Väikelaenulepingu tagasimakse kuupäeva saad mugavalt muuta iseteeninduses.

Väikelaenu saab ennetähtaegselt tagastada tasuta, logides sisse iseteeninduskeskkonda aadressil https://i.cooppank.ee/vaikelaen/#/overview

Coop Pank pakub väikelaenu vaid eraisikutele.