Liigu edasi põhisisu juurde

Paketid

paketid-est-www.jpg1 Sularaha väljavõtmine on tasuta, kui eelneva 2 kalendrikuu jooksul on tehtud kokku vähemalt 200 euro ulatuses kaardimakseid Eesti kauplustes või võetud Eesti pangaautomaatidest välja sularaha.
2 Lõpetamise tasu kuulub tasumisele juhul, kui pakett lõpetatakse paketi kehtivuse esimese 6 kuu jooksul.
3 Liitumise tasu võtab pank paketi kehtima hakkamisele järgneva kuu 10 kuupäeval. Paketiga liitumise kuu eest klient pangale kuutasu ei maksa.
4 Juunior kuni 18 a (0 €), Noor 19-25 a (0,99 €), Tava 26-64 a (1,99 €), Seenior al 65 a (0,99 €).
 

Lisainfo

Ava kõik

Pakett Rahn

Seisad kahe jalaga maa peal, täis rahu ja meelekindlust ning Sind on raske kõigutada. Sul on enda isiklik Rahn – pakett, mis sobitub kokku Su paikse loomuga, kuid kingib parajalt vabadust. See on hea tunne.

Pakett Rahn sobib Sulle, kui teed pangatoiminguid peamiselt Eestis. Paketiga ei pea Sa muretsema, et maksad igapäevaste teenuste eest lisatasusid.
 

Pakett Rändrahn

Jääd küll alati oma juurtele truuks, kuid tunned vahel, kuidas miski Sind maa küljest lahti kisub ja reisile viib. Õnneks on Sul Rändrahn – pakett, mis ei hoia Sind kunagi tagasi ning annab kindluse, et ka kõige lennukamad ideed saavad iga kord teoks.

Vali pakett Rändrahn, kui oled aktiivne ja toimetad nii Eestis kui ka välismaal. Rändrahnu pakett on eriti kasulik, kui reisid palju ja oled tihe internetist ostja.

Tutvu Coop Panga hinnakirjaga.