Liigu edasi põhisisu juurde

Väikelaen

Elus võiks olla sagedamini nii, et mida tahad, seda ka saad. Coop Pangast saab väikelaenu, mida kasutad just nii, nagu Sulle sobib. Olgu selleks kodutehnika ost, meeldejääva ürituse korraldamine või mõni ootamatu kulutus, väikelaen aitab suuremad väljaminekud pikema aja peale ära jagada.

Oma olemasoleva väikelaenu leiad iseteenindusest.

Iseteenindus

Väikelaenu kalkulaator

...

... ...

...

... ...

Esita taotlus kohe!

88 EUR

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest.

Ennetähtaegne tagastamine
tasuta
Intress alates
7,9%
Kasulik
laenu- kindlustus

Kas Sa meilt pakkumise juba võtsid?

Ära vali esimest ettejuhtuvat! Küsi meilt võrdlev pakkumine, sest ainult nii võid vajaliku väikelaenu oluliselt parematel tingimustel saada.
 

ESITA TAOTLUS   

Lihtne ja kiire

Taotluse täitmine on lihtne ja pakkumise saad loetud sekunditega. Raha kanname Sinu kontole hiljemalt järgmisel tööpäeval.

Kättesaadav kõikjal

Taotluse saad esitada ööpäevaringselt internetis või lähimas pangakontoris üle Eesti. Isikutuvastust saab teha mugavalt arvuti või mobiiltelefoni vahendusel.

Usaldusväärne

Meie asjatundlikud töötajad on Sinu jaoks alati olemas, et leida parim lahendus Sinu soovide elluviimiseks.Esita taotlus

Lisainfo

 • Ilma tagatiseta
 • Fikseeritud aastane intress alates 7,9% laenujäägilt
 • Laenusumma 300 – 25 000 €
 • Laenuperiood 6 kuud – 10 aastat
 • Lepingutasu 2% laenusummast, min 35 €
 • Lepingu haldustasu 1,5 € kuus

Enne lepingu sõlmimist tutvuge finantsteenuse tingimustega ning vajadusel pidage nõu spetsialistiga.

Väikelaenu krediidi kulukuse määr on 22,78% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 2250 €, lepinguperiood 36 kuud, tagasimaksete arv 36, fikseeritud intressimäär aastas 17,9% arvestatuna laenujäägilt, lepingutasu 45 €, igakuine haldustasu 1,5 €, igakuine osamakse 82,73 €, krediidi kogusumma 3023,28 € ja tagasimaksete summa 2978,28 €. Väikelaenu pakub Coop Pank AS.

 • Vähemalt 18-aastane Eesti kodanik, Eestis elav kehtivat elamisluba või elamisõigust omav välisriigi kodanik
 • Laenuperioodi lõppemise hetkel ei või vanus ületada 75 aastat
 • Igakuine sissetulek alates 400 €
 • Korrektne maksekäitumine

Maksimaalne laenusumma sõltub Sinu sissetulekust ja kohustustest.

Vajadusel palume edastada kontoväljavõtte. Aktsepteerime panga poolt digitaalselt allkirjastatud viimase 6 kuu kontoväljavõtet (bdoc või asice formaadis), mis sisaldab infot kõikide sissetulekute ja väljaminekute kohta. Selle saad alla laadida oma kodupanga internetipangast. Väljavõtte palume üles laadida iseteeninduses.

Väikelaenulepingu sõlmimisel on laenusaajal võimalik sõlmida kindlustuskulude tasumise kokkulepe ning saada osa If Kindlustuse pakutavast kindlustuskaitsest.

Väikelaenukindlustus aitab, kui

•    õnnetuse või haiguse tagajärjel oled jäänud töövõimetuks,
•    oled kaotanud töö 
•    oled olnud ajutiselt tööst eemal enda või lapse haigestumise tõttu.

Laenusaaja surma korral tasub kindlustus laenuandjale laenu jäägi, et kohustus ei jääks pärijate kanda.

Tutvun infolehe ja kindlustustingimustega.

•    Kuidas toimida kindlustusjuhtumi korral?

Kindlustusjuhtumi korral täida esimesel võimalusel kahjuteate vorm ning märgi poliisi numbri väljale: COOP. Sinuga võetakse ühendust ning jagatakse edasiste tegevuste osas juhiseid.

•    Väikelaenukindlustusega seotud kulu näide

Väikelaenukindlustusega kaasneb täiendav igakuine kulu.  Näiteks laenusumma 1000 €, lepingu periood 24 kuud, tagasimaksete arv 24, fikseeritud intressimäär 19,9% aastas arvestatuna laenu jäägilt, igakuine laenu osamakse 52,35 €,  igakuine teenustasu kindlustuskulu kandmiseks 4,19 €. 
 

Laenutaotluse saad esitada internetis või Coop Panga kontorites üle Eesti.

Lepingu saad digitaalselt allkirjastada ID-kaardi, Smart-ID või Mobiil-IDga. Laenusumma väljamaksmiseks võib olla vajalik isikusamasuse tuvastamine. Seda saab teha mugavalt arvuti või mobiiltelefoni vahendusel, Coop Panga kontoris või Coopi kaupluses. Isikutuvastuseks on vajalik isikut tõendav dokument (ID-kaart, pass või juhiluba).

Raha kanname Sinu kontole pärast lepingu sõlmimist ja vajadusel isikusamasuse tuvastamist. Raha laekub Sinu kontole sõltuvalt pangast kas samal või järgneval tööpäeval pärast meiepoolse ülekande tegemist.

Laenumaksed

Laenumaksed palume tasuda Coop Pank AS kontole EE384204278603522603. Ära unusta makse tasumisel märkida viitenumbrit, mille leiad oma lepingust või e-arvelt.

Esitame igakuiselt e-arve, mille leiad oma kodupanga internetipangast. E-arve saadetakse automaatselt panka, kuhu kantakse Sinu laenusumma. Mugavamaks tasumiseks soovitame sõlmida e-arve püsimakse lepingu.

Laenuleping ja selle muutmine

Selleks, et oma laenulepingut näha ning vajadusel muuta, logi sisse iseteenindusse.

Iseteeninduses saad mugavalt:

 • vaadata olemasolevaid laenulepinguid ja maksegraafikuid;
 • tagastada laenu kas täielikult või osaliselt;
 • muuta maksepäeva;
 • vaadata e-arveid ja lepingusse tasutud makseid;
 • muuta kontaktandmeid;
 • muuta nõusolekuid;

Lepingu muudatuse tasu arvestatakse vastavalt hinnakirjale.

 • Maksepuhkus

Vajadusel saad taotleda maksepuhkust. Maksepuhkuse pikkus ja tingimused määratakse Sinu vajadusi ja võimalusi arvesse võttes.

Maksepuhkuse avalduse

Täidetud ja allkirjastatud avaldus saada e-kirjaga finants@cooppank.ee.

 • Laenukindlustuse ennetähtaegne lõpetamine

Laenukindlustuse võib lõpetada ka enne lepingu lõpptähtaega.

Laenukindlustuse lõpetamise avaldus

Täidetud ja allkirjastatud avaldus saada e-kirjaga finants@cooppank.ee.

Maksete hilinemine

Kui osamakse ei ole maksepäevaks tasutud, saadame SMS-iga meeldetuletuse makse tasumiseks. Makse hilinemisega kaasnevad kulud ja viivise arvestus vastavalt hinnakirjale. Kui näed pikemaajalisi probleeme maksete tasumisel, siis soovitame kindlasti pöörduda panga poole, et leida üheskoos sobiv lahendus.

Kes saavad väikelaenu taotleda?

Väikelaenu saavad taotleda kõik vähemalt 18-aastased Eesti kodanikud, Eestis elavad kehtivat elamisluba või elamisõigust omavad välisriigi kodanikud. Laenu taotleja igakuine sissetulek peab olema vähemalt 400€ ning vanus laenuperioodi lõppemise hetkel ei tohi ületada 75 eluaastat. Samuti peab olema taotlejal korrektne maksekäitumine.

Kas väikelaenu taotlemiseks pean oma kodupanka vahetama?

Väikelaenu taotlemiseks ei ole vaja oma kodupanka vahetada ning igakuiseid laenumakseid saad mugavalt tasuda oma kodupanga arvelt. Sobiliku laenusumma saad välja arvutada väikelaenu kalkulaatori abil.

Mille jaoks saab väikelaenu kasutada?

Väikelaenu võid kasutada oma äranägemise järgi. Väikelaen sobib hästi nii reisimiseks, remondi tegemiseks, õpingute eest tasumiseks, uue kodutehnika ostmiseks kui ka ootamatute kulutuste katmiseks.

Loe rohkem meie Korduma kippuvad küsimused lehelt.