Blogi

Ärikliendi koostöökogemus Coop Pangaga

Ettevõtlus ・ 18.04.2018

Peame oluliseks, et ettevõtlusega oleks võimalikult lihtne tegeleda igas Eesti nurgas nii, et kõik vajalikud finantsteenused oleksid oma kodukandis kättesaadavad. Just seetõttu liigume äriklientidele lähemale. Oleme usaldusväärseks partneriks nii Eesti suuremates linnades kui ka väiksemates maakonnakeskustes.

Üheks Coop Panga ärikliendiks on Ida-Virumaal asuv transpordiettevõte Mettro OÜ. PalusimeMettro OÜ omanikul ja juhatuse liikmel Peeter Sillastel kirjeldada koostöö kogemust Coop Pangaga.

Minu esimene kokkupuude ja koostöö Coop Pangaga oli äärmiselt meeldiv ja värskendav. Tore on tõdeda, et on olemas finantsasutus, kes on valmis ära kuulama uued ideed, soovides ja suutes ka kaasa mõelda.

Mettro OÜ on tegev olnud juba aastast 2003, kuid 2017. aasta kevadel alustas ettevõte täiesti uue ärisuunaga – ohtlike ainete vedudega. Uue tegevusvaldkonna algsed investeeringud on olnud üsna mahukad – vajalik tehnika, millega vedusid sooritada, on kallis ning ka transpordi spetsiifikast tulenevate rahaliste käibevahendite vajadus on üsna märkimisväärne.

Uude või alustavasse ärisse tuleb tublisti panustada – nii raha kui ka aega – kuid tihitipeale sellest siiski ei piisa. Selleks, et ettevõtmine õnnestuks, on vaja usaldusväärseid partnereid. Mina olen selle partneri leidnud Coop Panga näol. Just suuresti tänu Coop Pangale ja Coop Liisingule oleme leidnud tee, kus kõik startiva äriideega seonduvad finantsküsimused on saanud lahendused. Need lahendused on sündinud üksteise mõistmises ja usalduses ettevõtja vastu - pank mõistab ja usaldab seda, mida usub ka ettevõtja.

Ma tänan Coop Panka usalduse eest ja julgen kindlasti oma kogemuse põhjal panka ka teistele ettevõtjatele soovitada – Coop Panga suhtumine ja lähenemine finantslahenduste leidmisel on väga professionaalne – oma ala spetsialistid on avatud erinevatele ideedele ning pakuvad reaalseid lahendusi – see üllatab meeldivalt.


___

Mettro OÜ on transpordiettevõte, mis tegeleb ohtlike ainete vedudega.

Jaga:

Viimased postitused