Blogi

MediaCard Image

Kliendilood: kodud kauniks igas Eestimaa nurgas mugavalt ja turvaliselt

Ettevõtlus ・ 20.07.2023

Coop Pank hindab oma ärikliente, kes aitavad muuta elu Eestis paremaks. Käesoleval aastal tutvustame iga kuu ühte edulugu, millest meil on rõõm osa saada. Rääkisime ON24 teenindusjuht Ketrin Hietiga nende ettevõtte tegemistest lähemalt.

Millega ON24 tegeleb?

ON24 aitab sisustada inimeste kodusid, oleme suurim sisustuskaubamaja Eestis. Tänaseks on meil müügis üle 100 000 toote. ON24 pakub võimalust vormistada tellimus ja saada kaup kätte mugavalt kodust lahkumata. Tänu meie suurepärasele kullerteenusele, kes toob kauba tuppa ja asetab soovitud kohta, ei pea klient muretsema ka transpordi pärast.

Millised on olnud suurimad väljakutsed seniste tegutsemisaastate jooksul?

www.on24.ee on esimene e-sisustuskaubamaja Eestis. Meie esmaseks väljakutseks oli inimeste ostuharjumuste muutmine ja usalduse võitmine. Tänaseks on meil ligikaudu 500 000 lojaalset püsiklienti nii Eestis kui Soomes. Igapäevaselt tegeleme sellega, et teha ON24 sisustuspoe ostukeskkond veelgi mugavamaks ja kasutajasõbralikumaks. Meie jaoks on väga oluline iga kliendi positiivne ostukogemus.

Teiseks suureks väljakutseks oli leida kvaliteetne kullerteenus, mis rahuldaks ka kõige nõudlikumat klienti. Kuna ON24 tegevuse algusaastal sellist kullerteenust turul lihtsalt ei olnud, lõime selle ise. Täna katab ON24 kullerteenus kogu Eesti ning soovi korral toovad ON24 kullerid tellitud kauba soovitud ajal kliendile tuppa.

Kuidas aitab ON24 viia elu edasi Eestimaal?

ON24 aitab säästa aega ning annab tänu veebipõhisusele võimaluse mugavalt vajalikke oste sooritada mistahes Eesti otsas. Kuna meie tootede valik on nii suur, siis klient ei pea raiskama aega, et vaadata erinevaid pakkujaid, erinevaid võimalusi – kõik leiab ühest kohast. Meil on esindatud erinevad stiilid, kõikvõimalikud materjalid ja samuti värvivalikud. Kui siiski klient jääb natukene hätta otsuse tegemisel, tuleb appi meie professionaalne klienditeenindus, kes on valmis abistama ja nõustama klienti nii telefoni kui meili teel. ON24-s tellimuse vormistamine on mugav, turvaline ja kiire.

Mis on ON24 edu saladus?

ON24 on esimene internetikaubamaja Eestis, me oleme selle tee rajajad. Meie edu võti on tugev ja kokkuhoidev 32-liikmeline meeskond, kes töötab ühise eesmärgi nimel.

Kuidas Coop Pank aitab ON24-l olla edukas?

Coop Pank on eestimaine pank, kelle sooviks on aidata inimestel oma unistusi täide viia olenemata asukohast, igas Eestimaa nurgas, nii maal kui linnas – selleks on loodud paindlikud ja mugavad maksetingimused. Tänu sellele saame tagada klientidele professionaalse ja mugava makselahenduse.

Video

Jaga:

Viimased postitused