Blogi

MediaCard Image

Kliendilood: pika ajalooga Audes viib eestlaste oskused laia maailma

Ettevõtlus ・ 24.11.2023

Millega Audes tegeleb?

Audes tegeleb Eestis transformaatorite ja kõlarite tootmisega. Oleme siin Eestis üheks suurimaks partneriks ettevõtetele kogu maailmas, kes otsivad võimalusi kõlarite kastide tootmiseks. Meie toodame nende jaoks valmistoote ja nemad turustavad selle oma klientidele.

Kuidas aitab Audes edendada elu Eestis?

Oleme ligi 100 aastat pakkunud eestlastele tööd erinevates Eesti nurkades. Tänasel päeval töötab meie juures ligi 80 inimest, kes aitavad meie eesmärke viia ellu nii Eestis kui ka välismaal, tutvustades läbi oma tegevuse ka Eestit laiemalt. Hea on kuulda, et messidel ja erinevate koostööpartneritega suheldes inimesed juba teavad, kus Eesti asub ja millised inimesed siin elavad.

Mis on teie eduloo võti?

Audese suurim edulugu tuleb juba 90ndatest aastatest, kui Eesti sai uuesti vabaks. Paljud ettevõtted sattusid raskustesse. Kõige olulisem oli jääda ellu, areneda – meil see õnnestus ja täna saame öelda, et oleme edukad oma töös. Edukaks teeb oskus otsida lahendusi, ükskõik kui raske olukord ka ei oleks. Meie pikk kogemus teeb meist oma ala spetsialistid, kes oskavad sobivaid lahendusi pakkuda ka kõige nõudlikumatele klientidele.

Kuidas Coop Pank aitab Audesel edukas olla?

Coop Pank on meie jaoks kindel partner, kes tekitab kindlustunnet. Tegutsedes nii Eestis kui väljaspool, on see tänasel päeval eriti oluline. Oleme tänulikud Coop Pangale selle partnerlussuhte eest. Lisaks saame Coop Pangas arvelduskontol olevat raha kasvatada ja kasutada seda oma ettevõtte arendamiseks.

Tunnustame ja hindame enda ärikliente, kes tegutsevad iga päev selle nimel, et edendada Eesti elu. Terve aasta vältel tutvustame iga kuu ühte edumeelset klienti, kelle tegevusse on meil rõõm oma panus anda.

Video

Jaga:

Viimased postitused