Blogi

Kliendilood: rahvusvahelise haardega kodumaine Civitta

Ettevõtlus ・ 22.02.2023

Kuidas aitab Civitta edendada kohalikku elu?

Civitta koostööpartneriteks on juhid ja otsustajad. Me teeme projekte, millel on reaalne mõju. Aitame seeläbi teha riigil paremaid poliitikaid ja ettevõtetel luua pinnas arenguks, mis toetaks nende majanduslikku kasvu. Lisaks tahame me olla tööandja, kus iga töötaja saab kiiresti areneda, palju õppida ning ennast teostada.

Kuidas on teie tegutsemisaastate jooksul ettevõtluskeskkond muutunud?

Civitta on tegutsenud Eestis 20 aastat. Meie jaoks on kõige märkimisväärsem muutus konsultatsiooniteenuse rahvusvahelistumine. Isegi 10 aastat tagasi ei kujutanud me ette, et töötades Eestis saavad meie klientideks rahvusvahelised organisatsioonid ja ettevõtted.

Mis on Civitta edu võti ning millised on teie järgmised ambitsioonid?

Civitta edu on peitunud kiires kasvus. Me oleme julgenud mõelda ja unistada suurelt, mistõttu oleme kasvanud Eestist välja 18 riiki. Meie juures saab iga praktikant kasvada partneriks.

Meie jaoks on hetkel atraktiivsed turud laienemiseks Kesk-Euroopas, näiteks Ungari ja Tšehhi. Meie eesmärk on oma kohalolu seal tugevdada, et paremini teenindada meie rahvusvahelisi kliente, kelle fookus asub just selles piirkonnas. Samas ei välista me ka Lääne-Euroopasse laienemist, kui selleks peaks tekkima sobiv võimalus.

Kuidas on aidanud Coop Pank Civittal edukas olla?

Meile meeldib väga Coop Panga personaalne lähenemine. Coop Pangaga on suhtlus isiklik ja kiire ning me kanname samu väärtusi – me tahame toetada ettevõtete ja organisatsioonide arengut.

Millist nõu annaksite täna alustavale ettevõttele?

Teha tuleks korralikku eeltööd ja leida õiged inimesed, kellega ettevõtlust alustada. Tänapäeval on ettevõtlusega alustamiseks soodsad võimalused - tugiprogrammid ja erinevad toetused. Selleks soovitangi teha korralikku kodutööd, et olla turu ja võimalustega maksimaalselt kursis.

Vaata Civitta Eestist videot siit.

Coop Pank soovib edendada nii eestlaste kui Eesti ettevõtete elu, hoides seeläbi eestlaste töökohti ning toetades omasid. Meie klientideks on hulganisti edukaid kohalikke ettevõtteid, igaühel neist põnev teekond käsil. Tutvustame sel aastal iga kuu ühte Coop Panga äriklienti, kes panustab oma tegevusega Eesti arengusse.

Jaga:

Viimased postitused