Blogi

Tööstusettevõtte koostöökogemus Coop Pangaga

Ettevõtlus ・ 25.04.2018

Tööstussektoris tegutsev APL Production AS on metallkonstruktsioone ja -seadmeid tootev ettevõte, mis on üks oma valdkonna liidritest Eestis. Ettevõtte juhatuse esimees Dmitri Kljutšnikov kirjeldab koostöökogemust Coop Pangaga.

Coop Pangaga suhtlemine on alati olnud meeldiv toiming, mida iseloomustab tihe koostöö, heatahtlik atmosfäär ja põhjalik finantsolukorra analüüsimine.

Koostöö Coop Pangaga võimaldab leida õige lähenemistee ja saavutada ettevõtte jaoks olulised kavandatud eesmärgid. Panga ärikliendisuhete juht on meie ettevõttega kursis juba enam kui 15 aastat, ehk juba Krediidipanga ajast peale, ning annab meie ettevõtte tegevusest lähtuvalt parimat finantsnõu, aidates panga poolt leida parimaid lahendusi.

Tootmise spetsiifika on selline, et projekteerimisest lõpptoodangu valmimiseni, transpordini ning tellijale üleandmiseni võib kuluda kuni pool aastat. Sellises olukorras on rahaline likviidsuspuhver eriti oluline – töötajad peavad palka saama ning toormaterjal vajab hankimist. Krediitkaardid, arvelduskrediit, investeerimisliising, investeerimislaen ja pangagarantii on kõik need vahendid, mis aitasid meid vajalikul hetkel.

Suuresti tänu panga toele oleme suutnud luua paindliku tootmissüsteemi, mis on võimeline kohanduma vastavalt turu nõudmistele. Selline personaalne lähenemine pakub pikas perspektiivis tõelist aja kokkuhoidu.

Olen tänulik, et Coop Pank on meid usaldanud, nähes potentsiaali ja kasvuvõimalusi seal, kus meiegi seda näinud oleme. Hindame kõrgelt, et panga ärikliendisuhete juhid leiavad alati aega meie ettevõtte edusammude jälgimiseks.

Tihti naljatatakse, et pangad annavad vihmavarju päikselise ilma korral ja võtavad selle ära, kui hakkab vihma sadama. Meie kogemus oli täpselt vastupidine – leidsime tuge tormise ilma korral. See on esmaklassiline pank, kus kõik ettevõtte jätkusuutlikkuseks vajalikud toimingud saavad professionaalselt tehtud!

Jaga:

Viimased postitused