Liigu edasi põhisisu juurde

Vajad laenu ettevõtte kasvuks? Tule Coop Panka!

Meie finantseerimislahendused sünnivad rätsepatööna. Kuulame, mida Sa tegelikult vajad ja aitame kaasa, et need mõtted teoks saaksid. Lubame, et oleme oma klientide jaoks alati olemas, tegutseme kiiresti ja paindlikult ning leiame lahendused ka kõige keerulisematele soovidele. Ootame Sind, et koos Eesti elu edasi viia!

 

Ärilaenud igaks otstarbeks!

Käibekapitalilaen

Aitab finantseerida käibekapitali uue tegevussuuna käivitamisel või tagab täiendavad käibevahendid hooajalisusest tingitud ühekordse suurema kaubapartii sisseostmisel.

Investeerimislaen

Pika tähtajaga investeerimislaenu saad kasutada mahukamatesse ja pikema tasuvusajaga projektidesse investeerimiseks, põhivara soetamiseks, ettevõtte tegevuse laiendamiseks või uute tootmisprotsesside juurutamiseks.

Arvelduskrediit

Arvelduskrediit võimaldab kiiresti ja paindlikult hankida käibekapitali ning suurendada seeläbi ettevõtte konkurentsivõimet.

Korteriühistulaen

Pika tähtaja ja soodsa intressiga korteriühistulaen on mõeldud korterelamu renoveerimiseks ja selle energiasäästlikkuse tõstmiseks.

Hooajaliste tööde laen

Hooajaliste tööde laen on mõeldud põllumajandusettevõtjatele nii kevadiste kui ka muude hooajalisusest tingitud tööde korraldamiseks.

Vaata lisaks

Helo_Koskinen.png

Helo Koskinen
ärikliendi finantseerimise regioonijuht
+372 525 2905
helo.koskinen@cooppank.ee

Villi Hunt

Villi Hunt
ärikliendisuhete juht
+372 5331 5160
villi.hunt@cooppank.ee

Deniss_Gorbushin.png

Deniss Gorbušin
ärikliendisuhete juht
+372 664 0774
deniss.gorbusin@cooppank.ee

Merit_Mangli.png

Merit Mängli
ärikliendisuhete juht
+372 664 1886
merit.mangli@cooppank.ee

Dmitri-Zhelnovatõi.png

Dmitri Želnovatõi
ärikliendisuhete juht
+372 669 0935
dmitri.zelnovatoi@cooppank.ee

Kersti Maisvee

Kersti Maisvee
ärikliendisuhete juht
+372 511 9144
kersti.maisvee@cooppank.ee

Aleksandr_Tsekmazov.png

Aleksandr Tšekmazov
kaubanduse finantseerimise juht
+372 669 0992
aleksandr.tsekmazov@cooppank.ee

Deiro_Kaju.png

Deiro Kaju
ärikliendisuhete juht
+372 664 0759
deiro.kaju@cooppank.ee

Ervin_Jogi.png

Ervin Jõgi
ärikliendisuhete juht
+372 782 8761
ervin.jogi@cooppank.ee

Madis-Hunerson.png

Madis Hünerson
ärikliendisuhete juht
+372 515 2819 
madis.hunerson@cooppank.ee

Irina-Jermolajeva.png

Irina Jermolajeva
ärikliendisuhete juht
+372 669 0976
irina.jermolajeva@cooppank.ee

Ligia Tenina

Ligia Tenina
ärikliendisuhete juht
+372 505 7543
ligia.tenina@cooppank.ee