Liigu edasi põhisisu juurde

Arveldusteenuste ületoomine

Arvelduste ületoomine Coop Panka on lihtne – olemasolevast pangast saab üle tuua nii arvelduskonto, e-arve püsimakse lepingud kui ka püsikorraldused.

Arveldusteenuste ületoomisel saad valida, kas tuua Coop Panka üle kõik oma arveldused või ainult osa neist. Kui see otsus tehtud, siis esita Coop Pangale vastav avaldus ning teenuste ületoomiseks suhtleme Sinu endise pangaga Sinu eest.

Uuri, miks tulla Coop Panga kliendiks!

Tutvu ka arveldusteenuste üleviimise infolehega.

Arveldusteenuste info

Ava kõik

Arvelduskonto ületoomise käigus suletakse Sinu arvelduskonto endises pangas ja avatakse uus konto Coop Pangas – ületoomise käigus muutub Sinu arvelduskonto number.

Selleks, et edaspidi jõuaksid Sinu laekumised Coop Panka, ära unusta teavitada oma tööandjat. Avalduse palga laekumise konto muutmiseks leiad siit.

Toetuste, pensionide või vanemahüvitiste suunamiseks uuele arvelduskontole muuda Sotsiaalkindlustusameti iseteeninduses oma andmeid. Vormid on ka Sotsiaalkindlustusameti kodulehel. Teine võimalus on tuua avaldus meie kontorisse ja edastame selle ise.

Alati ei pruugi kõikide arvelduste ületoomine olla võimalik, seda näiteks juhul, kui praeguses pangas on sõlmitud krediidi-, hoiuse- või väärtpaberikonto haldamise lepingud.

Kui kõikide arvelduste ületoomine ei ole võimalik, saab seda teha ka osaliselt. Sellisel juhul saab üle tuua vaid valitud e-arve püsimakse ja püsikorralduse lepingud, arvelduskonto endises pangas jääb kehtima.

Arveldusteenuste ületoomine teisest pangast ei ole võimalik, kui

  • Sinu arvelduskonto on arestitud või
  • Sul on võlgnevused oma praeguse panga ees