Blogi

MediaCard Image

Moodne hipibuss seab numbrite asemel esikohale emotsioonid

Auto ・ 31.08.2023

Esimene kohtumine… jalutades auto poole läheb nägu iseenesest muigele – tunnen, et just on toimunud armumine esimesest silmapilgust! Pankur minu sees taandub ja asendub hipiga, kes soovib seljakoti selga võtta ja lihtsalt teele minna. 60ndate rahu ja rõõmusümbol kannab seda sõnumit edukalt edasi ka täna.

Autot lähemalt vaadates läheb mu nägu veelgi enam naerule, hirm tuleviku ees taandub ja sisemuses on ootusärevus seikluste ning elurõõmu järgi. Parim võimalik reisikaaslane on leitud!

Sama tunne on ka mu naisel ja neljaaastasel lapsel, kes võtsid „Das Auto“ koheselt samasuguseks pereliikmeks nagu koduse kassi. Sisse istudes rõõm jätkub – kõik tundub nii õige ja oma. Et auto on lisaks futuristlikule välimusele ka täielikult elektriline, on taju paremast tulevikust siin lihtsalt nii loomulik.

Autosid kiputakse liigitama praktilisteks tarbeesemeteks ja emotsioonisõidukiteks. Buzz on kohe kindlasti masin, mis pakub emotsioone.

Kui varem olen ma uurinud auto puhul erinevaid tehnilisi andmeid, siis siin mind tehnilised näitajad isegi väga ei huvitanud. Tundsin ka, et armastusele ei saa hinnasilti külge panna.

Sisemiselt oli mul kindel veendumus, et armumine ei jää lühiajaliseks taanduvaks tundeks. Tahtsin oma kaaslast aina rohkem tundma õppida, arutada koos kõiki neid seiklusi, mida me koos võiksime ette võtta ja kuhu reisida, et armastus ikka kasvaks...

Content Image


Positiivsete emotsioonide laeng jõuab kõigini

Kannatamatult võtsime me perega ka väikese sõidu mööda Eestimaad. Juba Rakvere poole sõites ilmub ühe vastutuleva kaubiku juhiaknast välja käsi, pöial püsti, ja vilksamisi näen selle juhi heatahtlikku naeratust. Buzz sai esimese punkti kirja – maailma oli pisut rõõmu juurde toodud.

ID.Buzz tõmbas tähelepanu ka mujal. Nii jääb Väike-Maarja Coopi poe parklas rahvas justkui tulevikust saadetud autot pikemalt uudistama. Kes vaatab kaugemalt, kes julgeb ka lähemale astuda ja masinat üksipulgi uurida.

Palamusel küsib mees üle aia, et kuidas autoga rahul olen ning pakub omalt poolt lahkelt laadimisvõimalust. Tunnen ennast justkui positiivsete emotsioonide saadikuna, kes toob rõõmu mitte ainult iseendale, vaid ka teistele enda ümber.

Üksikud autod minu elus on mind emotsionaalselt nii palju mõjutanud kui ID.Buzz, pakkudes sealjuures siirast rõõmu ja naudingut. Argipäeval lahendab auto minu sõidumured ja nädalavahetuse ootel paneb unistama enamast. Auto, millega sõites ei soovigi kohale jõuda, sest teekond on olulisem.

Autot tagastades ei soovinud ma võtmeid tagasi andagi, sest kahe päevaga sai temast juba meie perekonna liige. Kuigi minu perekonna juurest pidi ta selleks korraks ära minema, ootan juba põnevusega uut võimalust järgmisi seiklusi koos ette võtta.

Mulle endale tundubki, et ID.Buzzi peaks soetama puhtalt juba seepärast, et ta toob ellu rõõmu nii sulle endale kui teistele. Tundub küll klišeena, aga ta teeb sind oma sõbraliku olemusega paremaks inimeseks. Saan seda omast kogemusest kinnitada.

Jaga:

Viimased postitused