Liigu edasi põhisisu juurde

Sinu kaardil on vägi!

Ühel väikesel heateol võib olla suur mõju, mis kiirgab läbi inimeste, toob meid üksteisele lähemale ja teeb meid rahvana tugevamaks ja ühtehoidvamaks! Ka üksainus sent, kui iganes väikene ja tähtsusetu see ei tunduks, võib muuta paljut. Sinu 1 sent võib olla väärt 1,36 miljonit!

Ühenda oma olemasolev pangakaart Coop Panga Kaardiväega, nii toetad iga kaardimaksega Reservväelaste Fondi ja panustad Eesti kaitsevõimesse.

  • Kaardiväega saad liita oma olemasoleva Coop Panga pangakaardi
  • Sinu panus igalt kaardimakselt on 1 sent, millele Coop Pank lisab veel 1 sendi
  • Kui soovid, saad igal hetkel Kaardiväest välja astuda
  • Kui Sa pole veel Coop Panga klient, tule kliendiks ja võta endale pangakaart

Sinu 1 sent võib olla väärt 1,36 miljonit!

Lisainfo

Näiteks kui Sa teed ühes kuus 30 kaardimakset ehk iga päev ühe makse ning annetad iga kaardimaksega 1 sendi, on Sinu panus Eesti riigikaitsesse 30 senti kuus. Aastas teeb see 3,6 eurot. Väikesest kasvab kokku suur, seega iga sent loeb! Coop Pank lisab Sinu panusele omalt poolt veel 3,6 eurot.

Eesti Vabariigi Kaitseministeerium ja Riigikaitse Edendamise Sihtasutus on loonud eraldi Reservväelaste Fondi, millega on antud ettevõtjatele ning eraisikutele võimalus toetada Eesti riigikaitset läbi vabatahtlike annetuste. Coop Panga Kaardiväe programmis oma pangakaardiga osalevate klientide annetuse summa 0,01 eurot iga kaardimakse kohta kantakse Riigikaitse Edendamise SA kontole EE704204278634045502 kord päevas tehingu(te)le järgneval päeval. 

Annetused on tulumaksuvabad ehk Sinu käesoleval aastal Reservväelaste Fondi annetatud summa kajastub automaatselt Sinu tuludeklaratsioonil ning Saad sellelt tulumaksu tagasi.

Reservväelaste Fondi vahendeid kasutatakse üksnes reservväelaste väljaõppe ja võitlusvõime arendamise eesmärgil nagu näiteks:

  • reservväelastele varustuse hankimine, soetamine;
  • reservväelaste omavahelist ühtekuuluvust ja võitlustahet arendavate tegevuste toetamine;
  • reservväelaste väljaõppe ja väljaõppes osalemise toetamine, seal hulgas eriala- ja reservohvitseride kursustel osalemist;
  • aasta reservväelase tunnustamine, kes on näidanud silmapaistvat eeskuju reservteenistuse ülesannete täitmisel ning kes järgib ja kannab endas kaitseväe põhiväärtusi: ustavus, distsipliin, ausus, vastutus, õiglus, inimväärikus ja õppimine;
  • aasta reservüksuse tunnustamine, mis on osalenud väljaõppes aktiivselt ja suures koosseisus, täitnud eeskujulikult kõiki seatud eesmärke ning on eeskujuks teistele reservväe üksustele.