Liigu edasi põhisisu juurde

Coop Panga ㅤㅤkätte maks

Just nüüd on õige aeg teha oma ostud Coop Panga kaardiga, sest maksame igal kuul ühele kliendile kogu möödunud kuul kulunud raha kätte tagasi. Kui Sinu sissetulek laekub Coop Panka, siis duubeldame võidu korral automaatselt auhinna!

Loosis osalevad kõik erakliendid, kes teevad oma deebet- või krediitkaardiga ühe kuu jooksul vähemalt 5 kaarditehingut. Tagasi kanname aga kogu arvelduskonto tehingud, olgu selleks kodulaenu maksed või toidupoe kulud.

Loosimised toimuvad üks kord kuus. Võitjatega võtame personaalselt ühendust. Tutvu kampaaniatingimustega siin.

Miks on hea maksta Coop Panga kaardiga?

Ostukindlustus

Telefon kukkus maha? Istusid prillid katki? Kõigil meie erakliendi pangakaartidel on tasuta ostukindlustus. Kindlustus rakendub automaatselt 180 päevaks igale kestvuskaubale, mille eest on tasutud Coop Panga deebet- või krediitkaardiga. Loe lisaks.

Maksa nii, nagu Sulle sobib

Coop Panga kaardiga saad lisaks klassikalisele PIN koodiga maksmisele avada nii viipemaksed kui ka Apple Pay või Google Pay mobiilimaksed. Kui soovid sularaha, siis seda saad Rahnu paketiga võtta välja kõigist pangaautomaatidest tasuta nii Eestis kui Euroopas. Rändrahnu paketis võtad sularaha tasuta üle maailma. Loe lisaks.

Üks kaart, mitu võimalust

Meie pangakaardiga kehtivad Sulle automaatselt ka Coopi kaupluste parimad hinnad. Lisaks kogud 10% rohkem boonuspunkte. Coop Panga kaarti saad kasutada ka Alexela soodustuste saamiseks, registreerides see lihtsalt ja mugavalt Alexela Kodukaardiks.

Reisikindlustus

Ainsa pangana Eestis pakume kuumaksega reisikindlustust – kindlustuse eest saad tasuda väikeste osadena ja Sa ei pea reisi planeerides muretsema lisakulude pärast. Reisikindlustus kehtib ühe aasta ning katab ka Sinuga reisivate pereliikmete võimalikud reisitõrke, pagasikaotuse või meditsiiniabi kulud. Loe lisaks.Tule kliendiks

Kampaania võitjad

Märts: Arvo S.
Veebruar: Heiti J.
Jaanuar: Paul T.

Detsember: Simoona E
November: Anastasiia P
September: Tõnis K
August: Tauri T
Juuli: Volodymyr K
Juuni: Maarja K S
Mai: Nataliia Z
Aprill: Toivo S
Märts: Katre N
Veebruar: Nikolai L
Jaanuar: Kaljo L

Aprill - Aksana Z
Mai - Oksana D
Juuni - Olev K
Juuli - Laura B
August - Liina S
September - Sander K
Oktoober - Ljudmila R
November - Urve O
Detsember - Maria A