Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Levimas on erinevad pettused, mille abil püüavad kelmid saada ligipääsu kliendi pangakontole. Ära kunagi sisesta PIN koode, kui Sa ei ole ise tehingut algatanud ja pea meeles, et pank ei küsi kunagi internetipanka sisenemisel PIN 2 koodi!

Coop Panga ㅤㅤkätte maks

Meie kättemaks on ainult positiivne! Just nüüd on õige aeg teha oma ostud Coop Panga kaardiga, sest maksame igal kuul ühele kliendile kogu möödunud kuul kulunud raha kätte tagasi.

Loosis osalevad kõik erakliendid, kes teevad oma deebet- või krediitkaardiga ühe kuu jooksul vähemalt 5 kaarditehingut. Tagasi kanname aga kogu arvelduskonto tehingud!

Tutvu kampaaniatingimustega siin.

Miks on hea maksta Coop Panga kaardiga?

Ostukindlustus

Telefon kukkus maha? Istusid prillid katki? Kõigil meie erakliendi pangakaartidel on tasuta ostukindlustus. Kindlustus rakendub automaatselt 180 päevaks igale kestvuskaubale, mille eest on tasutud Coop Panga deebet- või krediitkaardiga.

Lai sularahavõrgustik

Meie pangakaartidega saad raha lisatasuta võtta välja kõigist Eesti pangaautomaatidest ning lisaks ka Coopi kaupluste kassadest. Rahnu paketiga on sularaha tehingud teenustasuta ka Euroopa pangaautomaatides ning Rändrahnu paketiga võtad sularaha teenustasuta lausa üle maailma.

Üks kaart, mitu võimalust

Meie pangakaardiga kehtivad Sulle automaatselt ka Coopi kaupluste parimad hinnad. Lisaks kogud 10% rohkem boonuspunkte. Coop Panga kaarti saad kasutada ka Alexela soodustuste saamiseks, registreerides see lihtsalt ja mugavalt Alexela Kodukaardiks.

Reisikindlustus

Ainsa pangana Eestis pakume kuumaksega reisikindlustust – kindlustuse eest saad tasuda väikeste osadena ja Sa ei pea reisi planeerides muretsema lisakulude pärast. Reisikindlustus kehtib ühe aasta ning katab ka Sinuga reisivate pereliikmete võimalikud reisitõrke, pagasikaotuse või meditsiiniabi kulud.Tule kliendiks