Liigu edasi põhisisu juurde

Ava oma digitaalne rahakott

Coop Panga kaartidega saad maksta täpselt nii, kuidas Sulle sobib! Kasvõi oma mobiiltelefoni, käekella või mõne muu nutika esemega viibates. Pangakaardi võid koju unustada, sest kaardi andmed saad lisada nutiseadmesse ning kasutada turvalist maksevõimalust kõikjal, kus näed viipemakse märki. ​
​​
Nutikad makseviisid on kiired, mugavad ning turvalised.

Apple Pay

Kiire ja turvaline viis maksmiseks Apple´i seadmega nii kauplustes kui internetis. Apple Payga saad tasuda oma kaardi makse- ja kuulimiidi ulatuses. Lähemalt Apple Payst.

Google Pay

Kiire ja turvaline viis maksmiseks Android seadmega nii kauplustes kui internetis. Google Payga saad tasuda oma kaardi makse- ja kuulimiidi ulatuses. Lähemalt Google Payst.​

Garmin, Fitbit, Fidesmo ja muud seadmed

Maksa kasvõi sõrmuse või nutika võtmehoidjaga! Nutikate seadmetega saad kiirelt tasuda kõikjal, kus näed viipemakse märki. Maksmiseks peavad olema Sinu pangakaardil viipemaksed sisse lülitatud ja maksetele kehtivad viipemakse limiidid.

Nutikate makseviiside seadistamiseks on Sul vaja:

  • aktiivses staatuses Coop Panga kaarti
  • telefoni, kella või muud seadet, millel on maksevõimekus
  • Apple Pay või Google Pay saad seadista läbi Coop Panga äpi või Walleti rakenduse
  • muu maksevahendi seadistamise kohta leiad täpsema juhendi allolevast nimekirjast

Nimekiri erinevatest seadmetest ja nende seadistamise juhendid:

Lisainfo

Coop Panga kaardi saab lisaks Apple Walleti ja Google Walleti lisada ka Garmini, Fitbiti, Fidesmo, Manage-Mii, Tappy, Xiaomi ja Zepp poolt toetatavatesse nutikatesse seadmetesse.

Nutikella või nutika seadmega maksmine on turvaline, kuna maksmisel ei salvestata kunagi Sinu seadmesse ega teenusepakkuja juures Sinu kaardiandmeid. Makse tegemisel kaardiandmeid ei kasutata, vaid makse kinnitamine toimub seadmega seotud numbri ja tehingu tegemiseks genereeritud unikaalse koodi alusel. Saad olla kindel, et Sinu kaardi andmed on turvaliselt kaitstud.

Coopi kauplustes nutikella või nutika seadmega sularahatehinguid teha ei saa, selleks vajad füüsilist Coop Panga kaarti. Viipemakse võimekusega automaate veel hetkel kasutada ei saa. See funktsioon lisandub meie kaardile tulevikus.

Hetkel veel nutiseadmega Coopi kauplustes kahjuks kliendikaarti kasutada ei saa - kliendikaardi soodustuseks ja iseteeninduse puldi väljastamiseks tuleb hetkel veel kasutada füüsilist kaarti.

Apple ja Google Payd kasutades ei pea kaardi viipemaksete funktsioon olema sisse lülitatud. Garmini ning teiste nutikate esemete kasutamisel peab kaardil viipemaksed olema sisse lülitatud ning rakenduvad ka viipemakse limidid.

Interneti- ja mobiilipanga kasutamine on lihtne, päriselt ka!

Hoia oma rahaasjadel silma peal just seal, kus oled Sina. Coop Panga interneti- ja mobiilipanga kasutamine on tõeliselt mugav ja lihtne. Proovi järele!