Liigu edasi põhisisu juurde

Hoiame ühte. Kasvame koos.

Coop Pank on tulnud, et jääda. Meie eesmärgiks on anda hoogu Eesti ettevõtetele ja aidata inimestel viia ellu oma unistusi igas Eestimaa nurgas – nii maal kui ka linnas. Investeeri enda ja Eesti tulevikku, märkides kiiresti kasvava Coop Panga allutatud võlakirju.


Pakkumise väljakuulutamise teade

Coop Panga allutatud võlakirjade märkimine 22. veebruar - 3. märts 2022

Kiiresti kasvav pank
Meie ärimahud on kasvanud viimase viie aasta jooksul 40% aastas.
Oleme 100% eestimaine
Kõik otsused teeme Eestis - kiirelt ja paindlikult, tundes oma kliente ning lähtudes nende ootustest.
Kaubanduse ja panganduse edukas integratsioon
Pangakaart, mis on ka Coopi kliendikaart ja teeb pangateenused kättesaadavaks 330 Coopi kaupluses üle Eesti.
Uue põlvkonna pank
Rakendame uuenduslikke tehnoloogiaid ja avatud panganduse võimalusi, et pakkuda parimat võimalikku kliendikogemust.

Prospekt

Prospekt on avalikustatud vastavalt EL-i määruse 2017/1129/EL nõuetele ning on kättesaadav Finantsinspektsiooni ja Coop Panga veebilehtedel aadressidel vastavalt www.fi.ee või cooppank.ee/pakkumine. Finantsinspektsiooni poolt prospekti kinnitamine ei ole käsitletav pakutavatele väärtpaberitele heakskiidu andmisena. Enne võlakirjade märkimist tutvu palun prospekti, prospekti kokkuvõtte ja prospektile viitelisena lisatud dokumentidega tervikuna.

Strateegia ja finantseesmärgid aastaks 2026

1 Arveldavate klientide arv, tuhat klienti

2 Neto laenuportfell, mln €

3 Kulu/tulu suhe (CIR)

4 Omakapitali tootlus (ROE)

KKK

Coop Panga allutatud võlakirjade avalik pakkumine toimub perioodil 22. veebruar - 03. märts 2022. Võlakirjade märkimiseks on vajalik väärtpaberikonto olemasolu. Coop Panga allutatud võlakirju saab märkida kõikide pankade kaudu, kes on väärtpaberikonto haldurid. Vaata kontohaldurite nimekirja siit.

Märkimisavalduse esitamiseks saab kasutada kontohalduri võimaldatavaid kanaleid, lihtsaim on võlakirju märkida internetipangas.

Võlakirjade märkimiseks vajaliku väärtpaberikonto avamise juhised on välja toodud ülalpool ning avanevad eraldi aknas, kui oled valinud oma kodupanga, kus soovid väärtpaberikontot avada.

Pankade hinnakirjad investeerimisteenuste ja väärtpaberikonto lepingute osas leiad:  

·         LHV

·         Swedbank

·         SEB

·         Luminor

Avalik pakkumine on suunatud kõikidele jae- ja kutselistele investoritele Eestis.

Vaata lähemalt prospektist ja prospekti lisast.

Võlakirjaprogrammi raames on plaanis emiteerida kuni 20 000 tagamata allutatud võlakirja nimiväärtusega 1000 eurot võlakirja kohta ja lunastamistähtajaga 10 aastat alates emiteerimisest. Kavandatava võlakirjaprogrammi maht on kuni 20 miljonit eurot.

Käesoleva teise seeria alusel pakub Coop Pank kuni 8 000 tagamata allutatud võlakirja nimiväärtusega 1000 eurot võlakirja kohta. Teise seeria ülemärkimise korral on Coop Pangal õigus suurendada emissiooni mahtu kuni 10 000 000 euroni.

Ülemärkimise korral on Coop Pangal õigus suurendada teise seeria emissiooni mahtu kuni 10 000 000 euroni. Jaotatavate võlakirjade koguse puhul on meil õigus eelistada märkijaid, kes on Coop Panga aktsionärid, võlakirja omanikud ja märkijaid kes on Coop Panga kliendid. Emissiooni tulemused ja jaotus selguvad 07.03.2022 või sellele lähedasel kuupäeval. Täpsem info pakkumise võlakirjade jaotuse kohta on leitav prospektist.

 

Emissiooni tulemused ja jaotus selguvad 07.03.2022 või sellele lähedasel kuupäeval. Peale võlakirjade jaotust on igal märkijal võimalik saada infot endale kuuluvate Coop Panga allutatud võlakirjade arvu kohta pangast, kus tal on avatud väärtpaberikonto ja läbi mille ta märkis Coop Panga allutatud võlakirju.

Lisainfo saamiseks vaata veebilehele www.cooppank.ee/pakkumine või tutvu prospektiga ja prospekti lisaga.