Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Pühapäeval, 24. septembril kell 02.00–14.00 ei tööta Coop Panga internetipank ja mobiiliäpp, sest toimuvad plaanilised arendustööd. Samuti esineb sel perioodil häireid veebis maksete tegemisel ja isiku autentimisel pangalingi vahendusel. Nimetatud perioodil saab Coop Panga pangakaartidega teha makseid kõigi ostukohtade füüsilistes makseterminalides ja võtta välja sularaha kõigist pangaautomaatidest ning Coopi kaupluste kassadest. Palume ebamugavuste pärast vabandust!

Kuidas Smart-ID-d kasutada?

1. samm: avage oma nutiseadmes rakendus Smart-ID

Ava oma nutiseadmes Smart-ID äpp (klõpsa sellel) ja vali "Registreeri". Rakendus palub valida oma elukohariigi ja autentimisviisi (vali "ID-kaart").

Smart_ID

Samuti peate läbi lugema ja nõustuma kvalifitseeritud Smart-ID sertifikaatide kasutamise tingimustega (kinnitades, et soovite kasutada Smart-ID-d autentimisvahendina).

Smart_ID

 

2. samm: valige oma PIN-koodid

Seejärel palutakse teil valida PIN-koodid, mida Smart-ID rakenduses kasutate. Pange tähele, et Smart-ID PIN-koode ei saa taastada ega lähtestada, seega on oluline valida PIN-koodid, mida on lihtne meeles pidada ja teistel raske ära arvata. Lisateavet PIN-koodide kohta leiate meie PIN-nõuannetest.

Smart_ID

 

3. samm: jätka registreerimist oma ID-kaardi lugejaga varustatud arvutis

Kui PIN-koodid on valitud, palub nutiseadmesse installitud Smart-ID rakendus ID-kaardi abil registreerimisega jätkata, milleks on vaja avada arvutis internetibrauser. Ava oma brauseris veebileht https://rega.smart-id.com ja logi sisse ID-kaardiga.

Smart_ID

 

4. samm: sisestage arvutisse vajalikud andmed

Smart-ID portaal, st. Äsja sisestatud leht esitab teile mõned lihtsad küsimused. Kui vastate neile, palutakse teil sisestada Smart-ID registreerimiskood. See kood annab teile teada teie telefoni või tahvelarvutisse installitud Smart-ID rakenduse. Registreerimiskood kehtib 15 minutit, nii et kui te ei suuda registreerimisprotseduuri selle aja jooksul lõpule viia, peate uuesti alustama.

Smart_ID

 

5. samm: kinnitage oma arvutis Smart-ID konto

Kui Smart-ID rakenduse poolt antud registreerimiskood ühtib teie arvutis sisestatuga, liigute automaatselt registreerimise kinnitamise järgmise sammu juurde. Järgige ekraanil kuvatavaid juhiseid ja kõik on korras! Pange tähele, et teie ID-kaardi PIN-koodid võivad erineda Smart-ID jaoks valitud PIN-koodidest, seega sisestage küsimisel õiged koodid.

Smart_ID

 

6. samm: viige oma nutiseadmes registreerimisprotsess lõpule

Pärast registreerimise kinnitamist arvutis näete nutiseadmes kutset protseduuri jätkamiseks. Registreerimisprotsessi lõpuleviimiseks ei vaja te enam arvutit. Smart-ID registreerimise viimane samm on kinnitada, et olete oma Smart-ID PIN-1 ja PIN-2 koodid meelde jätnud. Kui selles etapis sisestatud koodid ühtivad varem valitud koodidega, õnnitleme! Smart-ID rakendus on kasutusvalmis!

Smart_ID

Lisainfo

Ava kõik

Smart-ID rakenduse saad tasuta alla laadida GooglePlayst ja AppStore’ist. Järgige ekraanil kuvatavaid juhiseid ja olete paari minutiga valmis.

Veenduge, et teie ID-kaart oleks kehtiv ning PIN-1 ja PIN-2 koodid olemas.