Coop Pank on kiiresti kasvav Eesti investoritele kuuluv börsiettevõte. Otsime oma meeskonda senior Java arendajat, kes ehitaks üles meie investeerimisteenuste platvormi. Tegemist on rolliga, millel on tugev inseneri- ja arhitektuurifookus.
Tööülesanded:
- Koostad tootejuhiga arenduste roadmapi, et investeerimisteenuste turuletoomine oleks võimalikult kiire.
- Lood investeerimisteenuste backendile arhitektuuri, andmebaaside disaini ja arendad selle ka valmis koos sisemiste ja väliste inseneridega.
- Leiad parimad tehnilised lahendused investeerimisteenuste pakkumiseks. Arvesta, et meil täna pole selles valdkonnas midagi.
- Dokumenteerid loodud lahendused.
- Suhtled nii majasiseste kui ka väliste vastaspooltega.
Erialane kogemus:
- Sul on vähemalt 5-aastane kogemus Java arendajana.
- Tunned Java teeke ja tehnoloogiaid (Java, Spring Boot, Gradle, Git jms).
- Suudad juhtida tehnilist diskussiooni arhitektuuri osas ja teha otsuseid mis tehnilisi lahendusi kasutada.
Kasuks tuleb
- Varasem kriitilise IT valdkonna kogemus (telekomid, pangandus, kindlustus või riigi süsteemid).
- Skaleeruvate back-end süsteemide loomine.
- Arhitektuuri loomine.
- Kogemus asünkroonsete lahenduste loomisel.
- SQL andmebaaside kogemused (PostgreSQL).
Isikuomadused:
- Oled süsteemne ja metoodiline, suudad lahendada tehnilisi väljakutseid.
- Oled töökas, vastutustundlik, koostöö- ja suhtlemisaldis.
- Oled algatus ja õppimisvõimeline, valmis iseseisvalt töötama.
Keeleoskus:
Eesti keele oskus kõrgtasemel ja inglise keele oskus suhtlustasandil.
Ettevõte pakub:
Kui Sa oled võimekas ja teotahteline, siis meie seisame hea selle eest, et Sind võtab vastu sõbralik ja professionaalne meeskond, kellega koos teha teistmoodi pangandust, luua midagi uut ja olla oluline Iüli muudatuste elluviimisel. Meie juba teame, et Coop Pangas töötades saad Sa osa põnevatest tööalastest väljakutsetest, enesearengu võimalustest ning kõikidest tööandja soodustustest.