Liigu edasi põhisisu juurde

Coop Pank saab‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‏‏‎ ‎5-aastaseks!

Kui Sina veel ei ole Coop Panga klient, siis siin on Sulle 5 head põhjust, miks just nüüd meie kliendiperega liituda.

Sünnipäeva eripakkumine: Rahnu pakett aastaks tasuta!

Vaata olemasoleva kliendi pakkumist siit

 

 

5 põhjust, miks tulla Coop Panga kliendiks

Kõigis arvelduspakettides on maksed tasuta. Valikus kolm lihtsat paketti, milles kõik vajalikud pangateenused ja lisaks pangakaart Rahnu ja Rändrahnu paketis.

Rahnu paketi klientidele sularaha välja võtmine tasuta kõikidest pangaautomaatidest Eestis ja Euroopas. Rändrahnu paketi klientidele lisaks üle kogu maailma.

Pangakaardiga alati kõige paremad hinnad Coopi kauplustes ja sealsamas poe kassas saab mugavalt raha pangakontole lisada või välja võtta. Lisaks on vaid Coop Panga kõikidel eraisiku pangakaartidel automaatne ostukindlustus, kõik suuremad ostud on pooleks aastaks kindlustatud.

Konto avamiseks kulub vaid mõni minut, vali endale kolmest arvelduspaketist sobivaim ja pangakaardi saadame Sulle mugavalt postiga koju.

Coop Pank on Eestis tegutsev ja eestlastele kuuluv pank. Soovime anda hoogu Eesti ettevõtetele ja aidata Eesti inimestel viia ellu oma unistusi igas Eestimaa nurgas – nii maal kui ka linnas. Pingutame iga päev selle nimel, et igal pool Eestis oleks hea elada.

Coop Panga 5. sünnipäeva puhul teeme eriti head pakkumised oma suurepärastele klientidele. Vali üks või võta kõik!

Krediitkaart 5 kuuks kuutasuta

Perioodil 11.01-31.01.2022 esitatud krediitkaardi taotlustele on 5 kuuks kuutasu 0 eurot.

Esita taotlus

Kodulaen lepingutasuta

Perioodil 11.01-31.01.2022 esitatud kodulaenu taotlustele kehtib lepingutasu 0 eurot. Soodustuse saamiseks tuleb taotlusel märkida väljale „Mind nõustanud laenuhaldur“ soodustuse kood CPKLIENT

Esita taotlus

Liising lepingutasuta

Perioodil 11.01-31.01.2022 esitatud liisingu taotlustele kehtib lepingutasu 0 eurot. Soodustuse saamiseks tuleb taotlusel märkida väljale „Müügikuulutuse link/lisainfo“ soodustuse kood CPKLIENT

Esita taotlus

Väikelaen intressiga 9,9%

Perioodil 11.01-31.01.2022 esitatud väikelaenu, remondilaenu, autolaenu ja reisilaenu taotlustele summas 3000 eurot ja enam kehtib fikseeritud intress 9,9% aastas. Taotlusele tuleb märkida sooduskood CPKLIENT

Esita taotlus