Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Pühapäeval, 24. septembril kell 02.00–14.00 ei tööta Coop Panga internetipank ja mobiiliäpp, sest toimuvad plaanilised arendustööd. Samuti esineb sel perioodil häireid veebis maksete tegemisel ja isiku autentimisel pangalingi vahendusel. Nimetatud perioodil saab Coop Panga pangakaartidega teha makseid kõigi ostukohtade füüsilistes makseterminalides ja võtta välja sularaha kõigist pangaautomaatidest ning Coopi kaupluste kassadest. Palume ebamugavuste pärast vabandust!

Coop Pank saab 5-aastaseks!

Kui Sina ei ole veel Coop Panga klient, siis siin on Sulle 5 head põhjust, miks just nüüd oma ettevõttega meie kliendiks tulla.
 

Ava konto

 

 

 

5 põhjust, miks tulla Coop Panga kliendiks

Võidad panga teenustasudelt, sest kuutasuta Äripaketis on nii Eesti-sisesed välkmaksed kui ka Euroopa maksed, deebetkaart ja pangalingi maksete vastuvõtmine tasuta.

Kõikidel äriklientidel, sõltumata ettevõtte suurusest, on Coop Pangas oma personaalne ärikliendihaldur, kes nõustab kõigi vajalike finantseerimis- ja muude pangateenuste osas.

Pakume ettevõtete pangakonto jäägile kuni 0,15% intressi ja ainsa Eesti pangana ei rakenda suuremate summade puhul negatiivset intressi. Lisaks pakume tähtajalisi euro hoiuseid intressiga kuni 1,25%.

Meie finantseerimislahendused sünnivad rätsepatööna ning leiame lahendused nii käibevarade kui ka pikemaajaliste investeeringute rahastamiseks.

Tegutseme ja otsustame kiirelt, kuna mõistame oma klientide äri, tunneme turgu ja kõik meie otsused sünnivad Eestis.