Liigu edasi põhisisu juurde

Sina töötad päeval, Sinu raha ka öösel

Kui tavaliselt arvelduskontol seisev raha tulu ei teeni, pigem väheneb erinevate teenustasude arvelt, siis meie Coop Pangas kasvatame Sinu raha ja maksame arvelduskonto jäägile 0,5 kuni 2,0% intressi. 

Erinevalt teiste pankade üleöödeposiidist, ei ole Sul Coop Pangas arveldades vaja sõlmida intressi teenimiseks eraldi lepingut ega muretseda nõutud kontojäägi pärast – meie arvestame Sulle lubatud intressi sõltumata summast juba alates 1. eurost. 

Nii võid Sina pärast tööpäeva lõppu rahulikult puhata, Sinu raha aga teeb tööd ööpäevaringselt. 

Vii oma äri täiesti uuele tasemele!

Nüüd on Sul võimalus Coop Pangas oma ettevõtte raha veelgi jõudsamalt kasvatada. Mida aktiivsemalt meie ärikliendi tooteid ja teenuseid kasutad, seda suuremat intressi arvelduskontol olevale rahale maksame – 0,5 protsendist 2,0 protsendini!

Vali enda ärile vajalikud tooted: 

 • Krediitkaart ja/või tähtajaline hoius
 • Pangalink ja/või rahaveo teenus
 • Coop Pank Gateway liidestus
 • Palgamaksed
 • Kaardimaksete vastuvõtmine / laekumiste suunamine

Sinu ettevõtte pangaarvel olev raha teenib sulle lisatulu, ilma et selle kasutamine oleks kuidagi piiratud. Arvelduskonto intressi arvestatakse iga päev päevalõpu kontojäägilt ja kantakse kontole kord kuus. Intressi arvestatakse juba alates 1 eurost. 

Täiendava intressitaseme realiseerimiseks hakka toodet/tooteid kasutama (sõlmi vastav leping), seejärel võta ühendust oma ettevõtte personaalse kliendihalduriga (kelle kontaktid leiad internetipangast) hiljemalt 14.06.2024 ja kasuta märksõna „UUSTASE“. Tasemetel saad tõusta järk-järgult, vastavalt oma ettevõtte vajadustele ja soovidele. *

Arvelduskonto

Arvelduskontoga on seotud kõik Sinu ettevõtte igapäevased rahaasjad. Makseid Eestisse või välisriiki tee kiirelt ja mugavalt meie interneti- ja mobiilipangas või pangakontorites. Kuni 100 000-eurosed ülekanded liiguvad välkmaksetena. 

Arvelduste kulusid aitab kontrolli all hoida tähtajatult tasuta Äripakett, millega säästad aastas olulise summa teenustasudelt! Paketti kuulub näiteks piiramatus mahus teenustasuta Eesti-siseseid ja Euroopa makseid, pangalingi maksete tasuta vastuvõtmine, üks kuutasuta deebetkaart ettevõttele ja palju muud vajalikku.

 

Palgamaksed

Kõiki koondmakseid, sealhulgas palgamakseid on kõige mugavam teha Coop Pank Gateway liidestuse abil. Nii saad otse oma majandustarkvarast saata maksefaili internetipanka. Maksefaili on võimalik importida ka käsitsi. 

Ühes imporditavas koondmakse failis võib korraga olla sees mitu koondmakset ja neid saab pangas ka korraga kinnitada. 

Makse tegemisel on konfidentsiaalsus tagatud, sest konto väljavõttes kuvatakse palgamaksed koondsummana ja detaile näevad vaid selleks volitatud isikud.

 

Krediitkaart

Coop Panga määratud maksega krediitkaarti on mugav kasutada ettevõtte igapäevases arveldamises – maksa erinevate toodete ja teenuste eest, broneeri hotellituba, osta lennupileteid või rendi näiteks auto. 

Iga kuu 10. kuupäeval võetakse kaardiga seotud arvelduskontolt automaatselt kogu eelmisel kuul kasutatud krediidilimiit ja intressi ei lisandu. Krediitkaardile saad teha ka juurdemakseid sularaha sissemaksena või ülekandega, suurendades sellega rahalisi vahendeid. 

Vajadusel saad tellida oma ettevõttele mitu krediitkaarti, näiteks eraldi kaardid töötajatele, kellel on vaja ettevõtte nimel oste teha või sularaha välja võtta.

 

Kaardimaksete vastuvõtmine / laekumiste suunamine

Selleks, et kliendid saaksid ostude eest kiiresti ja mugavalt tasuda ning raha jõuaks ruttu Sinu ettevõtte kontole Coop Pangas, pakume koostöös oma partneri Nets Denmark A/S Eesti filiaaliga kaardimaksete vastuvõtmise teenust. 

Raha jõuab ettevõtte kontole juba järgmisel pangapäeval. Kaardimaksete vastuvõtmisega väheneb sularahaga arveldamise osakaal ja sellega ka sularaha töötlemise kulud. 

Nets Denmark tootevalikust leiad just oma ärile sobiva mobiilse või statsionaarse terminali. Alustavatele ettevõtetele pakume makseterminali 3 kuuks tasuta! 

Kui Sul on juba varasemast olemas makseterminali leping, võid ka lihtsalt suunata kaardimaksete laekumised Coop Panga arvelduskontole. Nii on Sul võimalus arvelduskonto jäägilt suuremat intressi teenida.

 

Tähtajaline hoius

Kui soovid oma ettevõtte vaba raha igal ajal käepärast hoida, siis lase sellel kasvada arvelduskontol 0,5%-2,00% aastas. 

Kui aga oled valmis panema raha kindlaks perioodiks tähtajalisele hoiusele, teenib Sinu raha sõltuvalt summast ja hoiutähtajast intressi kuni 3,75% aastas. See on mugav ja turvaline viis oma ettevõtte raha kasvatamiseks. 

Riiklik Tagatisfond tagab hoiused koos teenitud intressiga kuni 100 000 euro ulatuses hoiustaja kohta. Coop Pank omab reitinguagentuur Moody´s investeerimisjärgu reitingut tasemel Baa2. 

Kuni 500 000-eurose hoiuse saad avada mugavalt internetipangas.

 

Pangalink

Pangalink on Eesti e-kaubanduses levinuim makseviis, mille abil on klientidel võimalik internetis kiirelt ja turvaliselt makseid sooritada. 

Coop Panga kliente on tänaseks Eestis juba üle 180 000. Meie pangalingiga saad pakkuda oma e-poes mugavat maksmist kõigile, kes kasutavad igapäevaselt Coop Panga teenuseid. 

Pangalingi teenuse pakkumiseks ava konto Coop Pangas. Äripaketis kogud pangalingi makseid tasuta ning igakuine kontohaldustasu puudub. 

Kui Sul on juba varasemast olemas pangalingi leping mõne makselahenduse pakkujaga, võid ka pangalingi laekumised lihtsalt suunata Coop Panga arvelduskontole. Nii on Sul võimalus arvelduskonto jäägilt suuremat intressi teenida.

 

Rahaveo teenus

Kui Sinu ettevõttel on suur sularahakäive või teeninduspunkte on üle Eesti mitmeid, siis lase professionaalidel hoolitseda selle eest, et Sinu ettevõtte sularaha jõuaks kiiresti ja turvaliselt õigesse kohta. 

Coop Panga äriklientide rahavedude eest hoolitsevad Hansab AS ja Brinks Estonia OÜ, kes pakuvad sularaha transporti üle Eesti. Rahatöötluskeskused asuvad nii Tallinnas kui Tartus ning teenust on võimalik kasutada 7 päeva nädalas. 

Väiksemate sularahakäivete puhul soovitame Sul kasutada Coop Sula teenust või meie sularahaga pangakontoreid.

 

Coop Pank Gateway liidestus

Coop Pank Gateway liidestus loob otseühenduse Sinu majandustarkvara ja pangateenuste vahel. Nii peab Sinu ettevõtte raamatupidaja tegema vähem käsitööd – see omakorda aitab vähendada ajakulu ja ka inimlikke eksimusi. 

Gateway abil saad otse oma majandustarkvarast: 

 • • edastada panka kuni 5000 maksekorraldust ühe korraga; 
 • • teha koondmakseid; 
 • • vaadata eelmise päeva tehinguid ja saldot; 
 • • jälgida laekumisi ja väljaminekuid reaalajas; 
 • • teha kontoväljavõtte päringuid viimase seitsme aasta kohta. 

 

Gateway teenusega liitumine ja selle kasutamine on tasuta.

 

Lisainfo

 • TASE1: arvelduskonto = intress 0,5%
 • TASE2: arvelduskonto + 1 toode = intress 0,8%
 • TASE3: arvelduskonto + 2 toodet = intress 1,0%
 • TASE4: arvelduskonto + 3 toodet = intress 1,5%
 • TASE5: arvelduskonto + 4 toodet = intress 2,0%

 

 • Kampaania kehtib nii olemasolevatele kui ka uutele äriklientidele. 
 • Kampaaniaperiood on 15.04.2024 – 14.06.2024. 
 • Kampaaniaintressid kehtivad kuni 31.12.2024. Pangal on õigus pärast nimetatud kampaaniaintresside perioodi lõppu intressitasemed üle vaadata ja neid ühekuulise etteteatamisega muuta. Hinnakirjajärgne intressitase kehtib kõikidele klientidele.

 

Markus-Eller.png

Markus Eller
ärikliendihaldur
+372 664 0778
markus.eller@cooppank.ee

Erli Listak

Erli Listak
ärikliendihaldur
+372 669 0970
erli.listak@cooppank.ee

Mariana Rõbakova

Mariana Rõbakova
ärikliendihaldur
+372 669 0969
mariana.robakova@cooppank.ee

Ingrid-Egorov.png

Ingrid Egorov
suurkliendihaldur
+372 5345 9491
ingrid.egorov@cooppank.ee

 

Janika Tüvist

Janika Tüvist
ärikliendihaldur
+372 664 1889
janika.tuvist@cooppank.ee

Maria_Mutra.png

Maria Mutra
suurkliendihaldur
+372 5552 0771
maria.mutra@cooppank.ee

Monika Kinkar

Monika Kinkar
suurkliendihaldur
+372 550 5446
monika.kinkar@cooppank.ee

airi_truija

Airi Truija
ärikliendihaldur
+372 669 0907
airi.truija@cooppank.ee