Blogi

Kliendilood: Saaremaa tekstiiliettevõte Moonstar

Ettevõtlus ・ 24.01.2023

Millega Moonstar tegeleb?

Moonstar on Saaremaal asuv tekstiiliettevõte, mis pakub kvaliteetset õmblusteenust ja ka tootearendust. 2014. aastal asutatud ettevõte toodab erinevaid kodutekstiile, rõivaid ja nii lastele kui ka loomadele mõeldud mängumatte ja pesasid. Moonstar kasutab töös hoolega valitud kvaliteetseid ja sertifitseeritud materjale usaldusväärsetelt kangatarnijatelt üle maailma, et tagada toote hea väljanägemine, kasutusmugavus ja vastupidavus.

Tiia, kust tuli idee hakata tegelema just õmblustööga?

Olen ise töötanud 37 aastat tekstiilitööstuses. Alustasin kvaliteedi kontrolörina, mõned aastad hiljem asusin õppima TalTech’i (endine TPI) tööstuse ökonoomika ja juhtimise erialal. Olen töötanud insenerina, ostu-ja müügijuhina. 1999. aastal asusin tööle ettevõttesse, kus alustasime oma tootmisega. Kuus aastat hiljem andsime tööd 170 inimesele. Elukohavahetus tõi mind Saaremaale. Mood, sisustus ja kõik sellega seonduv on olnud alati minu kirg ja see pakub mulle rahuldust. Siit saigi alguse ettevõte Moonstar OÜ.

Mis on ettevõtjaks olemise plussid ja miinused?

Ei tea, kas seda miinuseks saab nimetada, kuid vastutus, et inimestel tööd oleks, on ikka 24 tundi päevas ja 7 päeva nädalas. Samas plussideks on võimalus tegeleda sellega, mida oskad kõige paremini. Kuigi ka siin saab iga päev juurde uusi oskusi, seega pidev areng ja uute võimaluste avastamine pakub suurt rahuldust.

Mis on Moonstari edu võti ja kuidas aitate viia elu edasi Saaremaal?

Kindlasti meie paindlikkus – võtame igat klienti kui suurklienti, kuigi ta võib alustada väikselt. Oleme ka ise alustanud väikselt ja tänaseks kasvanud nii suureks. Samuti on meie jaoks oluline personaalne lähenemine. Neid samu väärtusi peame oluliseks ka ettevõtte juhtimisel. Pakume tööd 35 inimesele ja kindlasti on meie eeliseks kaasaegne töökeskkond ja hea tööaeg. Meie plussiks on see, et reedeti saavad inimesed kell kaks koju, et oma perega koos aega veeta.

Kuidas Coop Pank aitab Moonstaril edukas olla?

Me liitusime hiljuti Coop Pangaga ja oleme väga rahul just Coop Panga personaalse lähenemise pärast, ta on Eesti kapitalil ja me tunneme, et me oleme oodatud seal pangas ja me tunneme, et meile pakutakse parimat teenust. Me oleme ka ise väikeosanikud Coop Pangas – nii et kahepoolne rõõm.

Mis on ettevõtte tulevikuplaanid?

Olla parim koostööpartner ja tööandja neile, kellega teeme seda tööd. Arendada uusi tooteid ja teenuseid. Oleme pidevalt otsimas ka uusi turge ja avatud uutele väljakutsetele.

Kust teie kohta rohkem infot saab?

Moonstari tegemistega saab olla kursis nii kodulehe moonstar.ee kui ka sotsiaalmeedia kontode kaudu, meie tooteid müüvad Saaremaa Kaubamaja, Ehtne Saaremaa kauplus, Textelle, Krunnipea, Weekend, Unela, Sarapiku, Haapsalu Lillerand.

Jaga:

Viimased postitused