Blogi

5 võimalust, kuidas suurimast sularahavõrgustikust maksimum võtta

Igapäevased rahaasjad ・ 06.02.2020

Sageli võib selline olukord tekkida kõige ootamatumal ja kiiremal hetkel. Ja just siis lookleb sularahaautomaadi ees pikk, kümneid minuteid kestev järjekord. Maapiirkonnas ei pruugi aga sobivat või ükskõik millise panga sularahaautomaati üldse olla. Coop Panga kliendid sularaha kättesaadavuse pärast muret tundma ei pea – kõigil klientidel on võimalus kasutada suurimat sularahavõrgustikku nii Eestis kui ka välismaal.

Vali esimene ettejuhtuv sularahaautomaat
Sularahaautomaadid ei ole kindlasti murekohaks linnapiirkonnas. Pea igas suuremas ostukeskuses on olemas kõikide pankade automaadid ja sageli kenasti kõrvuti reas. Coop Pangal ei ole oma sularahaautomaate, sest deebetkaardiga on võimalik võtta raha ükskõik millise panga automaadist olenemata selle värvist või asukohast. Nii väldime kliendi ajakulu sobiva pangaautomaadi otsimiseks või pikas järjekorras seismisele. Vali lähim pangaautomaat ja sularaha ongi tasuta käes, teenustasu tehingule ei lisandu.

Võta sularaha välja kaupluse kassast
Kui linnas on sularahaautomaadid olemas, siis maapiirkonnas võib raha saamiseks olla vajalik sõita mitukümmend kilomeetrit. Kui juba automaadi juurde sõita, võetakse välja suurem summa, et oleks tagavara. Suurt summat sularahana hoida ei ole aga kõige turvalisem. Oleme selle probleemi lahendanud läbi Coopi kaupluste, kus meie panga kliendid saavad tasuta sularaha välja võtta kaupluse kassast. Üle Eesti on Coopil rohkem kui 300 kauplust ning enamus asuvad väiksemates asulates. Nii saab võtta raha kohalikust kauplusest kohe, kui selleks vajadus tekib.

Sularaha sissemakseks ei pea sõitma kontorisse
Ainulaadne teenus, mida saavad kasutada vaid Coop Panga kliendid, on sularaha sissemakse Coopi kaupluse kassa. Kui avasime sularaha väljavõtmise teenuse Coopi kauplustes, siis saime oma klientidelt kinnitust, et teenus on väga hästi vastu võetud ja oodatud on ka väga sularaha sissemaksete võimalus. Nii avasimegi sularaha arvele maksmise võimaluse ligi 300 Coopi kaupluses. Kui pangakontor asub kaugel või suletakse samal ajal, kui tööpäev lõpeb ja sissemakseautomaati läheduses pole, siis kaupluse kassas sularaha arvele panemise võimalus on lahendanud selle mure.

Reisile minnes paki kaasa vaid pangakaart
Inimesele, kes hindab oma aega ja soovib reisimisel vajalikke toimetusi teha võimalikult kiiresti ning lihtsalt, on meil lahenduseks Rändrahnu pakett. Väga suureks plussiks paketis on see, et ei pea enam sobiva pangaautomaadi otsimisele aega kulutama ega mõtlema sellele, kui palju sularaha väljavõtmine maksma läheb. Paketi kuutasus sisaldub sularaha väljavõtmine ilma lisatasuta ükskõik millise panga automaadist nii Eestis kui ka välismaal. Samuti ei lisandu välisvaluutas tehinguid tehes konverteerimistasu.

Lihtne kasutada igal pool ja igaühel – alati
Sularahaautomaadi kasutamine on väga lihtne. Igal automaadil on viited ja juhised, kuidas raha välja võtta. Sama lihtne on see ka kaupluse kassast: klient ütleb kassas teenindajale sularahana väljavõetava summa, sisestab makseterminali oma pangakaardi ja kinnitab summa PIN-koodiga. Seejärel maksab teenindaja soovitud summa välja kaupluse kassast ja see võetakse maha kliendi pangakontolt. Samamoodi ei erine sissemakse kaupluse kassas. Klienditeenindaja on kogenud, igapäevaselt sularahaga tegelev ja usaldusväärne inimene, kes aitab kogu toimingu kiirelt ning turvaliselt läbi viia. Klient ulatab sularaha müüja kätte, sisestab oma pangakaardi makseterminali ja kinnitab summa PIN-koodi sisestamisega. Müüja ulatab seejärel kliendile sissemakset kinnitava kassatšeki. Raha jõuab kontole hetkega ja on kohe kasutatav. See on hea võimalus nii eraisikule kui ettevõtjale.

Jaga:

Viimased postitused