Liigu edasi põhisisu juurde

Tule kliendiks

Coop Panga soov on tuua igapäevased pangateenused inimestele lähemale, et igaühel oleks hea elada igas Eestimaa nurgas.
Soovime pakkuda pangateenuseid kõigile lihtsalt ja mugavalt, viies need Coopi kauplustesse üle Eesti.
 

Tule kliendiks, argumendid

Miks tulla kliendiks?

Ava kõik

Coop Pangal on 16 kontorit üle Eesti, kus pakume kogu oma teenuste paketti alates konto avamisest kuni erinevate laenu- ja hoiustamistoodeteni. Ootame Sind meie juurde juba kindla sooviga, aga ka siis, kui vajad nõu ja lisainfot meie pangateenuste osas.

Toome pangateenused ka Coop Eesti kauplustesse üle Eesti. Meie pangakontoritele lisanduvad järjest pangapunktid ja -stendid. Nii saavad igapäevased pangateenused kättesaadavaks paljudes Coop Eesti kauplustes. Soovime muuta kauplused kohaks, kus koos poeskäiguga saad teha ka lihtsamaid pangatoiminguid.

Coop Eesti kauplustes asuvates pangapunktides saad teha igapäevaseid pangatoiminguid – avada konto, vormistada pangakaardi ning väikelaenu ja Säästukaart Plussi. Kaupluste pangapunktides teenindavad Sind koolitatud kaupluse töötajad, seega pöördu pangateenuste sooviga julgesti nende poole!

Pangastendist leiad infomaterjalid meie teenuste kohta. Samas on võimalik täita ka taotlus konto avamiseks või väikelaenu saamiseks. Kui asetad taotluse stendis asuvasse postkasti, siis jõuab see panka ja võtame Sinuga ühendust, et leppida kokku sobiv koht ja aeg lepingute allkirjastamiseks.

Vaata, kus asuvad meie pangakontorid ja -punktid.

Coop Panga deebetkaart kehtib Coopi kauplustes kliendikaardina ja muudab ostmise tõeliselt soodsaks.

Coop Eesti lojaalsusprogrammi soodustused kehtivad ka meie pangakaardile ja nii saad oma igapäevastelt ostudelt erinevaid soodustusi. Kliendikaardi eelised kehtivad pangakaardi tellimisel automaatselt ja selleks ei pea eraldi midagi tegema.

Kõigil meie pangakaartidel on ka viipemakse funktsioon. See teeb kuni 25-euroste ostude eest tasumise ning soodustuse saamise veelgi mugavamaks.

Coop Panga deebetkaardiga saad sularaha:

  • Coopi kassadest üle Eesti
  • Kõikide pankade automaatidest üle maailma

Kui valid paketi Rahn või Rändrahn, siis on sularaha väljavõtmine Sulle vastavalt paketi tingimustele tasuta.

Pakett Rahn

Seisad kahe jalaga maa peal, täis rahu ja meelekindlust ning Sind on raske kõigutada. Sul on enda isiklik Rahn – pakett, mis sobitub kokku Su paikse loomuga, kuid kingib parajalt vabadust. See on hea tunne.

Pakett Rahn sobib Sulle, kui teed pangatoiminguid peamiselt Eestis. Paketiga ei pea Sa muretsema, et maksad igapäevaste teenuste eest lisatasusid.
 

Pakett Rändrahn

Jääd küll alati oma juurtele truuks, kuid tunned vahel, kuidas miski Sind maa küljest lahti kisub ja reisile viib. Õnneks on Sul Rändrahn – pakett, mis ei hoia Sind kunagi tagasi ning annab kindluse, et ka kõige lennukamad ideed saavad iga kord teoks.

Vali pakett Rändrahn, kui oled aktiivne ja toimetad nii Eestis kui ka välismaal. Rändrahnu pakett on eriti kasulik, kui reisid palju ja oled tihe internetist ostja.

Kuidas tulla kliendiks?

Kõige mugavam on Coop Panga kliendiks tulla internetis. Samuti saad konto avada meie pangakontorites või Coopi kauplustes asuvates pangapunktides.

tule kliendiks