Liigu edasi põhisisu juurde

Coop Pank saab ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎5-aastaseks!

Selleks, et sünnipäeva oma heade klientidega tähistada, loosime jaanuaris iga nädal välja 5 võitjat, kes saavad oma kontole 100 eurot. Veebruari alguses loosime välja peaauhinna 5000 eurot.

Sünnipäevaloosis osaled automaatselt, kui teed jaanuarikuu jooksul vähemalt 5 pangakaardiga seotud tehingut*. Head loosiõnne!

Loosimise tingimused

*Tehinguks loeme nii kaardimakseid, ülekandeid kui ka sularaha väljavõtmisega seotud toiminguid.

5 põhjust, miks tasub olla Coop Panga klient

Kõigis arvelduspakettides on maksed tasuta. Valikus kolm lihtsat paketti, milles kõik vajalikud pangateenused ja lisaks pangakaart Rahnu ja Rändrahnu paketis.

Rahnu paketi klientidele sularaha välja võtmine tasuta kõikidest pangaautomaatidest Eestis ja Euroopas. Rändrahnu paketi klientidele lisaks üle kogu maailma.

Pangakaardiga alati kõige paremad hinnad Coopi kauplustes ja sealsamas poe kassas saab mugavalt raha pangakontole lisada või välja võtta. Lisaks on vaid Coop Panga kõikidel eraisiku pangakaartidel automaatne ostukindlustus, kõik suuremad ostud on pooleks aastaks kindlustatud.

Coop Panga krediitkaardiga otsustad ise, kas kasutad seda kui järelmaksu kaarti tasudes igakuiselt kindlaid kuumakseid või maksad igal kuul tagasi just Sulle sobiva summa või maksad tagasi kogu eelmisel kuul kasutatud krediidi.

Coop Pank on Eestis tegutsev ja eestlastele kuuluv pank. Soovime anda hoogu Eesti ettevõtetele ja aidata Eesti inimestel viia ellu oma unistusi igas Eestimaa nurgas – nii maal kui ka linnas. Pingutame iga päev selle nimel, et igal pool Eestis oleks hea elada.

Coop Panga 5. sünnipäeva puhul teeme eriti head pakkumised oma suurepärastele klientidele. Vali üks või võta kõik!

Krediitkaart 5 kuuks kuutasuta

Perioodil 11.01-31.01.2022 esitatud krediitkaardi taotlustele on 5 kuuks kuutasu 0 eurot.

Esita taotlus

Kodulaen lepingutasuta

Perioodil 11.01-31.01.2022 esitatud kodulaenu taotlustele kehtib lepingutasu 0 eurot. Soodustuse saamiseks tuleb taotlusel märkida väljale „Mind nõustanud laenuhaldur“ soodustuse kood CPKLIENT

Esita taotlus

Liising lepingutasuta

Perioodil 11.01-31.01.2022 esitatud liisingu taotlustele kehtib lepingutasu 0 eurot. Soodustuse saamiseks tuleb taotlusel märkida väljale „Müügikuulutuse link/lisainfo“ soodustuse kood CPKLIENT

Esita taotlus

Väikelaen intressiga 9,9%

Perioodil 11.01-31.01.2022 esitatud väikelaenu, remondilaenu, autolaenu ja reisilaenu taotlustele summas 3000 eurot ja enam kehtib fikseeritud intress 9,9% aastas. Taotlusele tuleb märkida sooduskood CPKLIENT

Esita taotlus