Blogi

Oleme hoolivad ja kasutame pangateenuseid digitaalsetes kanalites

Igapäevased rahaasjad ・ 13.03.2020

Pangateenuste kasutamisel eelista pangakontori külastuse asemel digitaalseid kanaleid või helistamise võimalust. Nii on mugavam ja annab ka võimaluse kokku hoida oma väärtuslikku aega.

Pangaga saad ühendust võtta telefoni teel või internetipangas
Kui soovid pangaga suhelda või nõu pidada, siis saad seda kõige mugavamalt teha helistades meie klienditoe numbrile 669 0966 (E-R 08.30-19.00), saates e-kirja: klienditugi@cooppank.ee või teate internetipangast.

Pangakaart Sinu postkasti
Toimetame nii uue kui ka asendust vajava pangakaardi Sinuni viisil, mille oled ise valinud. Soovitame pangakaardi tellida oma kodusele aadressile ja aktiveerida meie internetipangas. Selleks vali „Minu pank“ – „Kaardid“ - aktiveeri deebetkaart. Kaarti saad kohe pärast aktiveerimist kasutama hakata.

Maksa ostude eest viipemaksega
Tasu ostude eest ilma PIN-koodi sisestamata ja kasuta viipemakse võimalusi. Viipemakse lubamiseks ja limiitide muutmiseks vali internetipangas “Minu pank“ – „Kaardid“ – „Limiidid“. Maksimaalne viipemakse summa ilma PIN-koodita on 25 eurot. Arvestades praegust eriolukorda, on pangad otsustatud summat ajutiselt tõsta. Alates 23. märtsist tõstsime viipemakse limiiti 50 euroni makse kohta ja see kehtib kuni eriolukorra lõppemiseni.

Muuda kaardi limiite internetipangas
Muuda oma makselimiite just siis, kui Sulle sobib. Säästa aega ja kasuta võimalust muuta oma maksete päeva- ja kuulimiiti kodust lahkumata meie internetipangas. Limiitide muutmiseks vali „Seaded“ – „Limiidid“ – muuda kaartide limiite.

Ülevaade Sinu tehingutest interneti- ja mobiilipangas
Konto väljavõte võimaldab saada hea ülevaate kontol tehtud tehingutest ning seda on otstarbekas teha internetipangas. Kontojääki ja viimaseid tehinguid on võimalik kiirelt kontrollida Coop Panga mobiilipangas. Mobiilipanga äppi saad alla laadida nii Google Play kui ka Apple App Store’ist. Kontol toimunud tehingute kohta automaatteavituste saamiseks ava Coop Panga mobiiliäpis all paremas nurgas seadete (...) menüü ja lülita kiirteavitused sisse.

Kodulaenu lepingu sõlmimine elektrooniliselt
Coop Panga laenuhaldurid on alati Sinu jaoks olemas, nii kontoris kui ka telefoni teel. Mugavaim viis laenutaotluse esitamiseks on internetis ja asjatundlik nõustamine on Coop Pangas võimalik nii telefoni kui ka e-kirja teel. Laenulepingu saad allkirjastada digitaalselt ID-kaarti, Smart-ID-d või Mobiili-ID-d kasutades.

Kodulaenu lepingu muudatused sõlmi elektrooniliselt
Sõltuvalt vajadustest on kodulaenu klientidel võimalik sõlmida nii täis- kui ka osalisi laenu põhiosa ja intressi maksepuhkuseid. Kui Sul tekib vajadus maksepuhkuseks, siis teavita soovist oma laenuhaldurit või saada maksepuhkuse avaldus läbi Coop Panga internetipanga. Koostöös leiame lahenduse.

Väikelaenu lepinguid saad elektrooniliselt sõlmida ja muuta
Väikelaenu saad taotleda ja lepingu allkirjastada ID-kaardi, Smart-ID või Mobiil-IDga. Laenusumma väljamaksmiseks võib olla vajalik isiku tuvastamine, kuid seda saab väga mugavalt teha internetis. Videotuvastus võimaldab lepingut sõlmida ükskõik millisest maailma nurgast ja kogu protsessi läbimiseks kulub vaid kuni 5 minutit.

Sõltuvalt vajadusest on väikelaenu klientidel võimalik sõlmida laenulepingule maksepuhkust, mille pikkus ja tingimused määratakse Sinu vajadusi ja võimalusi arvesse võttes. Kui Sul tekib vajadus lepingu tingimuste muutmiseks, siis kirjuta meile finants@cooppank.ee või saada vastav sooviavaldus läbi Coop Panga internetipanga.

Liitu pangaga kodulehel
Kui Sa ei ole veel Coop Panga klient, siis kõige mugavam on Coop Panga kliendiks tulla internetis. Tuvasta end elektrooniliselt, ava konto vaid mõne minutiga ja koheselt saad hakata kasutama meie internetipanka.

Täname kõiki kliente, kes juba kasutavad aktiivselt Coop Panga digitaalseid lahendusi. Palume klientidel pöörata tähelepanu oma tervisele, hoida ennast ja ka teisi inimesi enda ümber. Veetke rohkem aega oma pere ja lähedastega, puhake, lugege raamatuid ning nautige Eestimaa loodust.

Jaga:

Viimased postitused