Blogi

Coop Panga arvelduspaketid annavad Sulle paindlikkuse ja mugavuse

Igapäevased rahaasjad ・ 06.02.2018

Coop Pangas aktiivselt toiminguid tehes on hea meeles pidada, et erakliendile on meil mugavamaks arveldamiseks arvelduspaketid: Rahn ja Rändrahn. Meilt saad valida just Sinu elustiiliga sobiva paketi. Rahn ja Rändrahn sisaldavad ühe kuutasu sees kõiki enimkasutatavaid pangateenuseid – alates pangakaardist, kõikide sularahaautomaatide tasuta kasutamisest kuni Euroopa makseteni.

Rahn – inimesele, kes on kahe jalaga maa peal

Pakett Rahn sobib Sulle juhul, kui Sa pole igapäevane sularaha kasutaja ja eelistad ostude eest tasuda peamiselt pangakaardiga. Samas on Sul ikkagi võimalus iga kuu tasuta välja võtta kuni 200 € sularaha kõikide teiste pankade automaatidest.

Rahnu kasutaja on teadlik ja toimekas Eesti inimene, kes tahab, et rahaasjades valitseks kord ja selgus. Ta on paikse iseloomuga, seisab kahe jalaga maa peal ja teda on raske kõigutada. Ta on kindel nagu kalju. Selle järgi sai pakett endale ka nime.

Pakett Rahn on mõeldud inimesele, kes elab ja töötab alaliselt Eestis ning kelle igapäevaste arveldusteenuste partneriks on Coop Pank. Pangatoiminguid tehes ei pea muretsema, et maksad midagi lisaks – paketi tavahind on 1.99 €/kuus ja see sisaldab kõiki igapäevaseid pangateenuseid. Rahnu paketi hind on soodsam noortele ja eakatele: kuni 18-aastastele on pakett tasuta; 19-25-aastastele noortele ja seenioritele alates 65. eluaastast kehtib soodushind 0,99 € kuus.

Rändrahn reisivale inimesele

Pakett Rändrahn sobib eelkõige neile, kelle jaoks on oluline ilma piirideta pangandus. Pakett pakub suuremat paindlikkust, mis on vajalik, kui reisid palju või teed ostusid sageli e-poodides.

Rändrahn sobib aktiivselt reisivale inimesele, kes elab ja töötab alaliselt Eestis ja kasutab igapäevaarveldusteks Coop Panka. Ta on truu oma juurtele, kuid tunneb pidevalt, kuidas miski teda maa küljest lahti kisub ja reisile viib. Rändrahn ei hoia kasutajat kunagi tagasi ja pakub suuremat paindlikkust, mis on näiteks reisil arveldamiseks vajalik.

Rändrahnu kasutaja hindab oma aega kõrgelt – nii kodus kui reisil olles ei pea sobiva pangaautomaadi otsimisele enam aega kulutama ega mõtlema kui palju sularaha väljavõtmine maksma läheb. Paketi kuutasus 4,99 € sisaldub sularaha väljavõtt ilma lisatasuta ükskõik millise panga automaadist nii Eestis kui välismaal.

Pakette saad võrrelda ja enda jaoks sobivaima välja valida Coop Panga veebis.

Pangakaart, millega säästad

Selleks, et Coop Panga kliendiks olemisest maksimumi võtta, tasub pangakaarti kasutada ka igapäevasteks poeskäikudeks. Coop Panga pangakaardid toimivad Coopi kauplustes A ja O, Konsum, Maksimarket ning Ehituskeskustes sarnaselt Säästukaardiga ja pakuvad kasutajale esinevaid soodustusi. Lisaks Coop Eesti kauplustele saad osa sooduspakkumistest ka meie partnerite juures. Oma ostudelt kogud boonusraha, mida järgmiste ostude tegemisel kasutada. Seetõttu sobib Coop Pank igapäevaarvelduste partneriks väga hästi ka nendele klientidele, kes teevad regulaarselt sisseoste Coopi poodides.

Coop Eesti boonussüsteem on astmeline ehk mida suuremad on Sinu ühe kuu ostud, seda rohkem boonusraha kogud. Iga kulutatud euro annab Sulle vastavalt saavutatud tasemele teatud hulga boonuspunkte. Ostes kuus vähemalt 100 € eest kaupa teenid varasema 5 asemel 10 boonuspunkti ühe euro kohta. Kui Sinu kuu ostukorv on aga 300 €, siis teenid boonuspunkte iga euro kohta juba 15. Boonuspunktide arvestus on kuupõhine. Kuu jooksul ostusummalt ja tootepakkumistelt kogutud boonuspunktid kantakse Sinu boonuskontole järgmise kuu 6. kuupäeval. Infot boonuskonto jäägi ja järgmisest boonustasemest puudu oleva ostusumma kohta saab kliendiprogrammis osaleja ostutšekilt ja kliendiportaalist aadressil www.coop.ee.

Aktiivsed võidavad

Alates jaanuarist loosime aktiivsete klientide vahel igal kuul neli auhinda, milleks on 200 € puhtalt kätte. Loosis osalevad automaatselt kõik aktiivsed kliendid, kes teevad Coop Panga deebetkaardiga vähemalt 7 kaardimakset kuus. Seega, kasuta aktiivselt Coop Panga deebetkaarti, sest aktiivse kasutajana saad kõige enam soodustusi, kogud boonust ja osaled terve aasta jooksul toimuvates loosimistes.

vaata lähemalt

Jaga:

Viimased postitused