Blogi

Lõpuks üks pank, mis maksab Sulle!

Igapäevased rahaasjad ・ 09.05.2019

Oled Sa mõnikord kokku arvutanud, kui palju igas kuus pangateenustele kulutad? Ja kui palju see aastas kokku teeb? Kui oled numbrid kokku löönud, võid avastada, et Coop Panga paketid on igati mõistlik ja soodne valik. Paketiga maksad igakuiselt ühte kindlat tasu ja kõik olulised pangateenused on juba selle ühe hinna sees.

Pankasid tajutakse tihtipeale jäikade asutustena, kes ei pinguta eriti selle nimel, et kliendile vastu tulla. Coop Pank soovib selles eristuda. Oleme pank, kes pingutab iga kliendi nimel, sooviga pakkuda seda, millest oled unistanud. Kes ei oleks unistanud, et saab arvelduskonto jäägilt võrreldes väliskapitalil põhinevate pankadega 100-kordselt kõrgemat intressimäära?

Tead seda tunnet, kui miski on lõpuks nii nagu tahtsid?
Maikuu alguses lisandus veel üks hea põhjus, miks just Coop Pangas oma igapäevaarveldusi teostada. Nimelt, kui hoiad raha Coop Pangas tavalisel arvelduskontol, teenib see Sulle kogu aeg turu parimat intressi.

Tavaliselt arvelduskontol olev summa ei teeni lisa. Klassikaliselt tuleb intressi teenimiseks raha hoiusele panna kindlaks perioodiks ja sel juhul ei saa hoiustatud summat enne kokkulepitud perioodi lõppu kasutada. Coop Panga arvelduspaketis Rändrahn on aga nii, et arvelduskontol olev raha kasvatab pidevalt oma väärtust ning samas oled igal hetkel oma vahendite peremees ja saad raha kasutada millal iganes tekib selleks vajadus. Seega, kui hoius on lõppemas ja mõtled, mida teha edasi, siis kaalu igapäevast arveldamist Coop Pangas ja teenid oma säästude pealt 1% intressi.

Pakett Rändrahn
Coop Panga klientidele on tegu juba tuttava nimega, mis tähistab panga arvelduspaketti. Rändrahnu paketi kuutasu 4,99 € sees on nii deebetkaart, kiired maksed Euroopa piires kui ka e-arved ja püsikorraldused.

Sularaha väljavõtmine on arvelduspaketi kasutajale samuti tasuta. Rändrahnu paketi omanik saab kõikidest Eesti pangaautomaatidest ja Coopi kassadest tasuta sularaha välja võtta ning peagi viimastes ka sissemakseid teostada. Reisivale inimesele pakub Rändrahn võimalust ka välismaal olles sularaha tasuta automaadist välja võtta.

Tule, koge seda kõike Coop Pangas! Uuri lisaks www.cooppank.ee/paketid ning tee Rändrahnuga lähemat tutvust!

Jaga:

Viimased postitused