Blogi

Millised on muutused panga teenustevalikus?

Igapäevased rahaasjad ・ 01.10.2017

Coop Pangal on kaks igapäevapanganduse paketti

Kõige mõistlikum ja mugavam viis arveldamiseks on valida pakett, mis arvestab Sinu vajadustega ning hõlmab ühe kuutasu sees erinevaid teenuseid. Coop Pangas on kaks paketti: Rahn ja Rändrahn. Paketid sisaldavad kõiki igapävaselt vajaminevaid pangateenuseid: arveldused, maksed ja sularaha. Pakettide täpsemad tingimused avaldatakse peagi.

Arveldaja paketi klient ei pea valima uut paketti

Kui oled hetkel arveldajapaketi klient, siis Sinu leping kehtib edasi tähtajatult ning Sulle ei muutu midagi seoses arvelduspaketiga. Samas soovitame Sul kindlasti tutvuda uute igapäevapanganduse arvelduspakettidega.

Uue pangakaardi tellimiseks helista klienditoe telefoni või esita pöördu kontorisse

Kui kliendil on siiski soov tellida endale uus pangakaart või vahetada tänane pakett uue igapäevapangatuse paketi vastu on seda kõige kõige lihtsam teha helistades klienditoe telefonile 669 0966 või külastada lähimat Coop Panga kontorit. Kui Sa ei ole veel täna klient, siis täida taotlus kodulehel.

Coop Pangal on endiselt head hoiuse intressid

Hoiuste intresside määrad sõltuvad panga kapitaliseeritusest, turuolukorrast ehk konkurentsi situatsioonist ja keskpankade poolt määratud baasintressimääradest. Lähiajal ei ole plaanis hoiuste intressimäärasid oluliselt muuta ehk meie pakkumine on parem turukeskmisest.

Jaga:

Viimased postitused