Blogi

MediaCard Image

3 põhjust, miks kindlustada oma reisid Coop Pangas

Reisimine ・ 20.10.2023

Me kõik ootame reisidelt rõõmu ja vaheldust, kuid reisil olles võib ette tulla ka ebameeldivaid ootamatusi, näiteks kaotad pagasi, haigestud või sattud õnnetusse. Selleks, et ebameeldivad üllatused tuju ei rikuks ja kalliks maksma ei läheks, on mõistlik iga reis alati kindlustada. Siin on Sulle kolm põhjust, miks kindlustada oma reisid just Coop Pangas kuutasupõhise lahendusega.

1. Kuutasupõhine kindlustus on rahakotile soodsaim

Tavaliselt algavad kolmeliikmelise pere nädalase Euroopa reisi reisikindlustuse hinnad umbes 100-st eurost ja kaugemad sihtkohad on veelgi kallimad. Coop Pangas maksad reisikindlustuse eest iga kuu vaid 8,9 eurot (12 kuu eest kokku 106,8 eurot) ja see kehtib kogu maailmas nii Sulle, Sinuga koos reisivale abikaasale või elukaaslasele ning lastele, kes on nooremad kui 22 aastat. Seega on Coop Panga reisikindlustus Sulle mõistlik valik, kui reisid koos perega vähemalt korra aastas.

Kuutasupõhine reisikindlustus sobib Sulle ka siis kui hindad meelerahu, kuid soovid, et Sul oleks enne reisi üks asjaajamine vähem. Lisaks tasub kuumaksega reisikindlustus valida juhul, kui sa ei soovi aastase kindlustuse eest korraga suurt summat maksta. Coop Panga reisikindlustuseeest tasud hajutatult iga kuu väikese summa kaupa ja kõik maksed toimuvad automaatselt.

2. Oled alati kindlustatud ka lähiriikidesse reisides

Kindlustusfirmade kogemus näitab, et reisikindlustuse tegemine ununeb eelkõige lähiriikidesse reisides. Kuid enim reisivad eestlased just Soome, Lätti ja Rootsi ning seetõttu on reisikindlustuse juhtumid kõige sagedasemad just nendes riikides.

Selleks, et Sul oleks ka lühikestel ja kodulähedastel reisidel alati kindlustunne olemas, tasubki eelistada just aastaringset ja kuutasupõhist Coop Panga reisikindlustust, sest see on alati Sinuga ega nõua eraldi meelespidamist. Nii võid igal ajal kindel olla, et mis ka ei juhtuks suusareisil Soome või Jurmala veekeskusesse, Sul ja tervel Sinu perel on olemas nii meditsiiniabi kindlustus, pagasikindlustus, reisitõrkekindlustus kui ka vastutus- ja õigusabikindlustus.

3. Kindlustuse sõlmimiseks piisab üksnes arvelduspaketist

Coop Panga kuutasupõhise reisikindlustuse saavad Coop Panga internetipangast soetada endale kõik Väikerahnu, Rahnu ja Rändrahnu arvelduspaketi kliendid.

Üks parimaid asju selle juures on see, et Coop Panga kuutasupõhine reisikindlustus hakkab kehtima juba järgmisel päeval pärast lepingu sõlmimist ja seejuures puudub nõue, et peaksid reisi eest tasuma Coop Panga pangakaardiga.

Kui soovid oma reisid pangakaardiga siiski mugavamaks muuta, siis tea, et kõigile Coop Panga eraisikute deebet- ja krediitkaartidele kehtib ka automaatselt tasuta ostukindlustus.

Kas teadsid, et kõik Rahnu kliendid saavad sularaha tasuta välja võtta kõigist Euroopa Liidu riikide sularahaautomaatidest ja Rändrahnu kliendid saavad ilma panga teenustasuta sularaha välja võtta suisa kogu maailmas? Seega, kui reisid aastas korra või kaks ning lisaks reisikindlustusele võib Sul vaja minna ka sularaha ja sa ei taha selle eest lisaks maksta, siis on kasulik ja tasuv olla Coop Panga arvelduspaketi Rahn või Rändrahn omanik.

Kui soovid reisikindlustuse kasulikkuse kohta rohkem teada saada, siis kuula „Lihtsalt rahast“ taskuhäälingut, kus oma reisikindlustuse kasutamise kogemusi jagavad Coop Panga tootejuht Kaarel Nurmsalu, rannavõrkpallur ja reisihuviline Kusti Nõlvak ning ajakirjanik Hando Sinisalu.

Kuula saadet Delfist või Spotifyst !

Jaga:

Viimased postitused