Blogi

MediaCard Image

Võrulanna võitis pangalt 2000 eurot

Igapäevased rahaasjad ・ 16.05.2023

Tamula järve vahetus läheduses elav Neissaar peab end õnnelikuks inimeseks, kuid suur loosimängudest osavõtja ta ei ole. „Nii suurt summat raha ei ole ma kunagi võitnud,“ rääkis naine, kelle jaoks tuli üllatusena isegi see, et ta loosimises osales. „Kui pank selle kampaaniaga aasta tagasi alustas, siis ma korra kuulsin sellest, kuid nüüdseks oli see mul juba ammu meelest läinud,“ sõnas ta.

Coop Panga kätte maksu kampaanias osalemine on lihtne ja mugav, sest selleks ei pea tegema midagi rohkemat kui maksma ühes kuus viiel korral Coop Panga deebet- või krediitkaardiga. Igal kuul maksab pank ühele võitjale tagasi loosimisele eelnenud kuu jooksul arvelduskontol tehtud tehingute summa kuni 2000 euro ulatuses. Viimase aasta jooksul on pank oma klientidele tagasi maksnud juba ligi 15 000 eurot, keskmine võidusumma suurus on 1200 eurot.

„Mina olen Coop Panga klient olnud juba aastaid. Kõik sai alguse sellest, kui otsisime Võrus endale elukohta. Kuna ühtegi üürikorterit toona pakkumises ei olnud, pidime ostma. Olin samal ajal ka lapseootel ja sellepärast üksi pank meile siia kodulaenu ei tahtnud anda. Coop Panka ei näinud selles aga probleemi ja usaldas meid. Nüüd on meie esimene laps juba 8-aastane, teine 7-aastane ja kolmas sai just 1-aastaskeks. Suur osa kätte maksu kampaanias võidetud 2000-st eurost läkski meil pesamuna sünnipäeva tähistamiseks,“ rääkis Neissaar.

Pere rentis lapse sünnipäeva tähistamiseks kohaliku mängutoa ja tellis suure tordi. „Ega meil muidu ka sünnipäev pidamata poleks jäänud, aga kui võidusummat poleks olnud, oleks meie pere eelarve järgmisel kuul kindlasti pingelisem olnud.“

Rahaasjade korras hoidmine on Neissaare perele väga oluline ja juba praegu mõeldakse ka laste tuleviku kindlustamisele. „Kõigil meie kolmel lapsel on Coop Pangas avatud lastehoius ja kanname igal kuul nende kõigi hoiustele kindla summa raha, mille üle nad tulevikus ise otsustada saavad. Kasvasin ise väga tagasihoidlikes oludes ja tahan, et minu lastel oleks tulevikus iseseisva elu alustamine kergem, kui see oli minul,“ rääkis Neissaar, kes sageli mõtleb enne just teiste heaolule ja alles siis enda omale. „Ma kohe olen sellist tüüpi inimene, et rohkem annan, kui võtan. Usun seda, et kes annab, sellele tuleb ka tagasi, ja näe, seekord loosiõnn naerataski mulle,“ naeris ta.

Content Image

Katre Neissaar töötas varem kokana ja on praegu kodune ema, kes lõpetas äsja Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis hooldustöötaja eriala. Ta naudib Võrus elamist ja ilusal Tamula järve promenaadil jalutamist. Oma igapäevased ostud teeb ta lähedal asuvas Võru Maksimarketis, mille kassades kasutab ta aeg-ajalt ka pangakontole raha sisse maksmise võimalust. „Sularaha välja võtmiseks kasutan kaupluse kassa asemel enamasti siiski pangaautomaate. Erinevaid pangaautomaate Võrus õnneks jagab ja saan neist kõigist Coop Panga kaardiga igal ajal ja ilmas teenustasuta sularaha välja võtta. See teeb elu päris mugavaks,“ rääkis pereema.

Coop Panga kampaania „Kätte maks“ algas 2022. aasta aprillikuus ja kestab vähemalt kuni 2023. aasta detsembrini.

Jaga:

Viimased postitused