Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Levimas on erinevad pettused, mille abil püüavad kelmid saada ligipääsu kliendi pangakontole. Ära kunagi sisesta PIN koode, kui Sa ei ole ise tehingut algatanud ja pea meeles, et pank ei küsi kunagi internetipanka sisenemisel PIN 2 koodi!

Coop Pank saab kaks uut juhatuse liiget

Coop Panga nõukogu valis uuteks juhatuse liikmeteks Rasmus Heinla ja Arko Kurtmanni. Heinla hakkab vastutama erakliendipanganduse ja Kurtmann ärikliendipanganduse eest.

Rasmus Heinla ja Arko Kurtmann alustavad tööd panga juhatuses 1. novembril ja nende volitused juhatuse liikmetena kehtivad kolm aastat.

„Era- ja ärikliendipangandus on Coop Panga arengu seisukohalt võtmetähtsusega valdkonnad, mille edasi arendamine on lähiaastatel prioriteediks. Nii Rasmus Heinla kui ka Arko Kurtmann on panganduse valdkonnas kogenud juhid, kelle peamiseks ülesandeks saab olema tänaseks hästi käivitunud Coop Panga viimine järgmiste eesmärkideni,“ lausus Coop Panga nõukogu esimees Alo Ivask.

Rasmus Heinla töötab alates 2017. aastast Coop Panga tarbimisfinantseerimise äriliini juhina ja tütarettevõtte Coop Finants juhatuse liikmena. Tal on Tartu Ülikooli bakalaureusekraad õigusteaduses ja praegu omandab ta EBS-is rakenduslikku magistrikraadi ärijuhtimises.

Arko Kurtmann töötas aastatel 2012–2019 LHV Pangas äripanganduse osakonna juhina. Ta on lõpetanud Eesti Maaülikooli ökonoomika ja ettevõtluse erialal.

Coop Panga juhatusse kuuluvad lisaks uutele juhatuse liikmetele veel finantsjuht Kerli Lõhmus, riskijuht Heikko Mäe ja juhatuse esimees Margus Rink.

Jaga