Liigu edasi põhisisu juurde
HOIATUS! Liikvel on Coop Panga nimel saadetud petukirjad, kus antakse teada, et teil on interneti pangas 1 kiireloomuline dokument. Neid kirju ei saada Coop Pank. Palun ärge avaga kirjas olevaid linke, kustutage kiri.

Coop Pank suurendab viipemakse limiiti 50 euroni makse kohta

Viipemaksed on oma mugavuse ja kiirusega muutunud igapäevase ostlemise lahutamatuks osaks. Kuna PIN-klaviatuurid on ühed enamkasutatavad pinnad kauplustes, siis minimeerimaks vahetute kontaktide hulka teiste inimestega ning üldkasutatavate pindadega, muudab Coop Pank eriolukorra ajaks viipemakse limiidi kõrgemaks.

Kuni eriolukorra kehtivuse lõpuni võimaldame kõikidele Coop Panga klientidele kontaktivaba pangakaardiga tasuda viipemaksena varasema 25 euro asemel kuni 50 eurot. Soovitame üle kontrollida oma kaardi viipemakse limiidi. Soovi korral saab seda muuta meie mobiilipanga äpis või internetipangas valides menüüs "Minu pank" - "Kaardid" - "Limiidid".

Mobiilipanga äppi saab kasutada nii Androidi kui ka Apple iOSi seadmetes ja seda on võimalik alla laadida nii App Store'i kui ka Google Play Store'i vahendusel.

Hoiame ennast ja teisi enda ümber!

Jaga