Liigu edasi põhisisu juurde

Coop Pank hoiatab õngitsuskirjade eest!

Coop Pank hoiatab, et panga nimel on saadetud klientidele õngitsuskirju. Palume petukirju ja selles sisalduvaid linke kindlasti mitte avada.

Nädalavahetusel on saadetud Coop Panga nimel petukirju pealkirjaga „Teil on võrgus 2 uut dokumenti“. Kiri meelitab käskival toonil („dokumendid on kohustuslikud lugemiseks“) klikkima lisas olevale veebiaadressile, kus kliente meelitatakse sisestama nende kasutajatunnuseid ja PIN-koode. Palume kindlasti vältida nende linkide avamist ning kirjad koheselt kustutada.

Kasutades internetipanka sisenemiseks e-kirjas või sõnumis olevaid linke soovitame kindlasti veenduda enne sisselogimist, et suunatud on panga ametlikule veebiaadressile. Coop Panga veebiaadress on nime kujul: https://www.cooppank.ee. Lisaks ei tohiks internetipanka sisenemisel kunagi sisestada PIN2 koodi, mis on mõeldud vaid tehingute ja lepingute allkirjastamiseks.

Coop Pangalt kirja saades tuleks alati veenduda saatja õiguses – kirju saadetakse cooppank.ee lõpuliselt aadressilt.

Kõigil, kel on kahtlus, et on sattunud petukirja ohvriks, palume teavita sellest kindlasti Coop Panka aadressil klienditugi@cooppank.ee.

Jaga