Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Pühapäeval, 24. septembril kell 02.00–14.00 ei tööta Coop Panga internetipank ja mobiiliäpp, sest toimuvad plaanilised arendustööd. Samuti esineb sel perioodil häireid veebis maksete tegemisel ja isiku autentimisel pangalingi vahendusel. Nimetatud perioodil saab Coop Panga pangakaartidega teha makseid kõigi ostukohtade füüsilistes makseterminalides ja võtta välja sularaha kõigist pangaautomaatidest ning Coopi kaupluste kassadest. Palume ebamugavuste pärast vabandust!

Coop Pank lisab turvalisuse suurendamiseks mobiilipanka automaatteavitused

Coop Pank võttis uuendatud mobiilipangas kasutusele automaatteavitused, mis võimaldavad mobiiltelefoni ekraanilt jälgida reaalajas kontol toimuvaid tehinguid ning aitavad ennetada pangapettuseid.

Coop Panga igapäevapanganduse äriliini juht Teet Kerem selgitas, et teavitused aitavad mugavalt oma kontol toimuvatel tehingutel silma peal hoida ja suurendavad turvalisust, sest telefoniekraanil on konto muudatused kohe nähtavad. „Kahjuks on õngitsuskirjade kaudu tehtavad pangapettused kõikides pankades üha sagedasemad, kuid koheselt reageerides saab neid ennetada või kahjusid minimeerida. Kahtlaste tehingute märkamisel saab pangakaardi koheselt sealsamas mobiilirakenduses sulgeda või võtta esimesel võimalusel ühendust pangaga,“ soovitas Kerem.

Alates oktoobrist on Coop Pangal kasutusel uuendatud mobiilipanga äpi versioon, mille kasutajad saavad tellida mobiiltelefoni ekraanile teavitusi kontole laekunud summade ja väljaminekute kohta. „Mobiilipanga igapäevaste kasutajate arv kasvas eelmises kvartalis ligi 20% ja äpi aktiivne kasutajaskond on jõudmas 14 000-ni. Tegeleme igapäevaselt kasutajakogemuse parendamisega, et pakkuda kasutajatele mugavamalt vajalikke teenuseid otse telefoniekraanilt,“ lisas Kerem.

Tehingute teavituste tellimiseks peab kasutajal olema alla laaditud Coop Panga äpi uus versioon või tuleb olemasolev äpp uuendada. Vaikimisi on teavitused kõigil kasutajatel välja lülitatud. Teavituste lubamiseks tuleb avada äpis all paremas nurgas seadete (...) menüü ja lülitada need sisse. Mobiilipanga kasutajal on võimalik valida, kas teavitusi soovitakse ainult väljaminekute või ka sissetulekute kohta. Samuti saab määrata summa, millest alates sissetulekute ja väljaminekute kohta teavitused saabuvad. Lisaks ülekannetele on võimalik jälgida ka kaardimakseid ja sularahatehinguid. Teavitus saadetakse kliendile tema suhtluskeeles (eesti, vene või inglise keeles). Teavitusele klikkimine suunab kasutaja äpi avalehele, kus näeb viimaseid tehinguid.

Jaga