Liigu edasi põhisisu juurde

Info  Hea klient! Pühapäeval, 24. septembril kell 02.00–14.00 ei tööta Coop Panga internetipank ja mobiiliäpp, sest toimuvad plaanilised arendustööd. Samuti esineb sel perioodil häireid veebis maksete tegemisel ja isiku autentimisel pangalingi vahendusel. Nimetatud perioodil saab Coop Panga pangakaartidega teha makseid kõigi ostukohtade füüsilistes makseterminalides ja võtta välja sularaha kõigist pangaautomaatidest ning Coopi kaupluste kassadest. Palume ebamugavuste pärast vabandust!

Selgus esimene 2000 € võitja

Coop Pank loosib kolmel järjestikusel kuul 2000 € ühele õnnelikule võitjale. Loosis osalevad kõik Coop Panga erakliendid, kelle palk laekub Coop Panka. Esimeseks õnnelikuks võitjaks osutus Kristi, kelle jaoks oli võit suur üllatus.

Mida mõtlesid, kui said Coop Pangast kõne, et võitsid 2000 € ?
Esimene mõte oli, et see ei saa olla tõsi. Vaatasin kohe panga kodulehelt, kas leian sealt andmeid võidu kohta. Võiduraha tuli meie peres väga õigesse kohta, kuna alustame lastetubade väljaehitust pööningule ning suurem osa võidurahast lähebki sinna fondi. Lisaks oli õhtul poodi minnes poe ees väljas koolitarvete kogumine vähekindlustatud peredele. Lugesin seda kui märki ja ostsin sinna portsu kooliasju, et oma õnne jagada.

Mis Sulle Coop Panga juures kõige enam meeldib?
Mulle väga meeldib asjaolu, et erinevalt teistest pankadest ei ole Coop Pangas iga liigutus tasuline. Kõik ülekanded ja püsikorraldused on tasuta. Suur pluss on ka see, et ma ei pea otsima automaati, millest raha välja võtta, vaid valin esimese, mis tee peale jääb.

Mis on Coop Pangas mugav ja mida soovitad arendada?
Olen teiega väga rahul ja olen alati ka sõprade-tuttavate seltskonnas kiitnud, et mul on parim pank, mis olla saab.

Soovime Kristile palju õnnelikke hetki ja kõikidele klientidele head loosiõnne tulevikuks!

Jaga